TJ Mostkovice: FC AJAX Bezměrov 3:1 (2:1)

branky: 1:1 vlastní 4 min

Sestava:

Lucie Pitnerová – Denisa Novotná, Martina Trávníčková, Hana Baštincová- Kristýna Zachová, Monika Dočkalová, Michaela Konečná, Lucie Hájková, Iveta Červíková – Viola Houšková, Adéla Pitnerová

Lucie Pražáková, Petra Pechová, Barbora Šišková

Naše ženy zajížděly k důležitému zápasu do Mostkovic. Soupeř byl o příčku za našimi hráčkami. Hned z první akce jsme ovšem inkasovaly a domácí tak šly do vedení 1:0. Na štěstí se nám brzy podařilo vyrovnat a to i s přispěním domácích, které si vstřelily vlastní branku. Do poločasu jsme ale inkasovaly ještě jednou a tak jsme v půlce zápasu prohrávaly 2:1. Přes veškerou snahu ve druhé půli jsme se nedokázaly střelecky prosadit. Naopak to byly domácí hráčky, které pojišťovací brankou na 3:1, dokázaly změnit skóre ve svůj prospěch.

V tabulce jsme tak klesly za našeho soupeře na šestou příčku.