Všechny zápasy

 

Srpen 2020

09.08.2020 neděle 17.00 Zářičí Bezměrov muži příprava
16.08.2020 neděle 11.00 Bezměrov Zlín Dívky 18 příprava
16.08.2020 Neděle 14.00 Bezměrov Zlín ženy příprava
16.08.2020 neděle 17.00 Bezměrov Zborovice B muži
22.08.2020 Sobota 16.00 Bezměrov Uherský Brod ženy příprava
23.08.2020 neděle 16.30 Dřínov Bezměrov muži
30.08.2020 neděle 10.00 Kotvrdovice Bezměrov ženy Pohár
30.08.2020 neděle 10.00 Zdounky Bezměrov C U10 Zborovice
30.08.2020 neděle 14.00 Štípa Bezměrov M19
30.08.2020 neděle 16.30 Rataje Bezměrov muži
31.08.2020 pondělí 17.00 Bezměrov B Morkovice B U12
05.09.2020 sobota 09.30 Zlechov Bezměrov U15
05.09.2020 sobota 11.15 Zlechov Bezměrov U 13 A
05.09.2020 sobota 14.00 Bezměrov C Kvasice U10
06.09.2020 neděle 10.00 Koryčany Bezměrov B U12
06.09.2020 neděle 11.00 Bezměrov Tečovice M19
06.09.2020 Neděle 16.00 Držovice Bezměrov ženy
06.09.2020 neděle 15.00 Kroměříž B Bezměrov muži
07.09.2020 pondělí 16.30 Bezměrov Baťov U11
07.09.2020 pondělí 16.30 Bezměrov Baťov U09
12.09.2020 sobota 14.00 Bezměrov B Těšnovice U12
12.09.2020 Sobota 16.00 Ajax Bílovec Dívky 18
13.09.2020 neděle 09.30 Morkovice Bezměrov U15
13.09.2020 neděle 11.15 Morkovice Bezměrov U 13 A
13.09.2020 neděle 13.00 Bezměrov Příluky M19
13.09.2020 neděle 16.00 Mutěnice Bezměrov ženy
13.09.2020 neděle 16.00 Bezměrov Zářičí muži
14.09.2020 pondělí 16.00 Kroměříž B Bezměrov U11
14.09.2020 pondělí 16.00 Kroměříž B Bezměrov U09
19.09.2020 sobota 10.00 Skaštice Bezměrov B U12
19.09.2020 sobota 10.00 Bezměrov C Morkovice C U10
19.09.2020 Sobota 10.00 Hranice Ajax Dívky 18
20.09.2020 neděle 09.30 Bezměrov Šumice U15
20.09.2020 neděle 10.00 Lípa Bezměrov M19
20.09.2020 neděle 11.15 Bezměrov Šumice U 13 A
20.09.2020 neděle 16.00 Litenčice Bezměrov muži
21.09.2020 pondělí 16.30 Bezměrov Bystřice p.H U11
21.09.2020 pondělí 16.30 Bezměrov Bystřice p.H U09
26.09.2020 sobota 09.30 Mařatice Bezměrov U15
26.09.2020 Sobota 10.00 Březůvky Bezměrov ženy
26.09.2020 sobota 11.15 Mařatice Bezměrov U 13 A
26.09.2020 sobota 14.30 Bezměrov C Koryčany U10
27.09.2020 neděle 10.00 Bezměrov B Zlobice U12
27.09.2020 neděle 12.30 Bezměrov Skaštice M19
27.09.2020 neděle 15.30 Bezměrov Hulín muži
28.09.2020 pondělí 16.30 Otrokovice Bezměrov U11
28.09.2020 pondělí 16.30 Otrokovice Bezměrov U09
03.10.2020 sobota 10.00 Bezměrov C Zdounky U10
03.10.2020 sobota 12.00 Kvasice Bezměrov B U12
03.10.2020 Sobota 15.00 Bezměrov Protivanov ženy
04.10.2020 neděle 12.30 Jasenná Bezměrov M19
04.10.2020 neděle 14.30 Roštín Bezměrov muži
04.10.2020 Neděle 15.00 Bezměrov Horní Bečva Dívky 18
05.10.2020 pondělí 16.30 Bezměrov Holešov U11
05.10.2020 pondělí 16.30 Bezměrov Holešov U09
10.10.2020 sobota 10.00 Kvasice Bezměrov C U10
10.10.2020 sobota 10.00 Zdounky Bezměrov B U12
10.10.2020 sobota 15.00 Bezměrov Zlobice muži
11.10.2020 neděle 09.30 Dolní Němčí Bezměrov U15
11.10.2020 neděle 11.15 Dolní Němčí Bezměrov U 13 A
11.10.2020 neděle 12.00 Bezměrov Dolní Lhota M19
11.10.2020 Neděle 14.30 Holešov Bezměrov ženy
11.10.2020 Neděle 15.00 Frýdek-Místek Bezměrov Dívky 18
12.10.2020 pondělí 17.00 Chropyně Bezměrov U11
12.10.2020 pondělí 17.00 Chropyně Bezměrov U09
17.10.2020 sobota 10.00 Bezměrov Havířov Dívky 18
17.10.2020 sobota 13.00 Bezměrov B Skaštice U12
17.10.2020 Sobota 15.00 Pravčice Bezměrov muži
18.10.2020 neděle 09.30 Bezměrov Strání U15
18.10.2020 neděle 11.15 Bezměrov Strání U 13 A
18.10.2020 neděle 12.30 Lutopecny Bezměrov M19
18.10.2020 neděle 14.30 Bezměrov Vlkoš ženy
19.10.2020 pondělí 16.30 Bezměrov Kroměříž A U11
19.10.2020 pondělí 16.30 Bezměrov Kroměříž A U09
24.10.2020 sobota 09.30 Chropyně Bezměrov U15
24.10.2020 sobota 11.15 Chropyně Bezměrov U 13 A
24.10.2020 Sobota 14.30 Bezměrov Bařice muži
25.10.2020 neděle 10.00 Kopřivnice Ajax Dívky 18
25.10.2020 neděle 10.00 Morkovice C Bezměrov C U10
25.10.2020 neděle 11.30 Bezměrov Březnice M19
25.10.2020 Neděle 13.00 Uherský Brod Bezměrov ženy
25.10.2020 neděle 14.00 Bezměrov B Zdounky U12
26.10.2020 pondělí 16.00 Morkovice Bezměrov U11
26.10.2020 pondělí 16.00 Morkovice Bezměrov U09
28.10.2020 středa 10.00 Bezměrov B Zdounky U12
28.10.2020 Středa 14.30 Bezměrov Hodonín ženy Pohár
31.10.2020 sobota 10.00 Koryčany Bezměrov C U10
31.10.2020 sobota 14.00 Těšnovice Bezměrov B U12
31.10.2020 Sobota 14.00 Bezměrov Mostkovice ženy
01.11.2020 neděle 09.30 Bezměrov Hluk U15
01.11.2020 neděle 10.00 Ludkovice Bezměrov M19
01.11.2020 neděle 11.15 Bezměrov Hluk U 13 A
01.11.2020 neděle 14.00 Troubky Bezměrov muži
07.11.2020 Sobota 09.30 Bezměrov FC Slovácko U15
07.11.2020 Sobota 11.15 Bezměrov FC Slovácko U 13 A
08.11.2020 neděle 13.30 Bezměrov Kyselovice muži

Oficiální stránky FC AJAX Bezměrov