You are here
Home > Historie

2019/2020

Tabulka celková

RK. DRUŽSTVO ZÁP. + 0 SKÓRE BODY PENALTY + PENALTY –
1 Pravčice 11 8 0 3 48:18 26 0 2
2 Rataje 10 8 0 2 44:15 24 0 0
3 Litenčice 11 8 0 3 47:30 23 1 0
4 Dřínov 11 6 0 5 22:17 20 0 2
5 Zářičí 11 6 0 5 33:19 18 0 0
6 Troubky 11 6 0 5 35:39 18 0 0
7 Roštín 11 6 0 5 28:34 18 0 0
8 Bezměrov 11 6 0 5 29:23 17 1 0
9 Zlobice 11 4 0 7 27:38 11 1 0
10 Bařice 10 4 0 6 22:41 11 1 0
11 Šelešovice 11 2 0 9 8:37 6 0 0
12 Kyselovice 11 1 0 10 16:48 3 0 0

 

zápasy branky
1. Bleša Vít 1987 11 3
2. Pavelka Drahomír 1981 11 0
3. Adamov Radim 1987 10 1
4. Hadraba Roman 1995 10 1
5. Židlík Daniel 1999 10 1
6. Ulehla Jakub 1986 10 0
7. Opluštil David 2001 10 0
8. Pecho Miroslav 1983 9 6
9. Zavřel Tomáš 1991 9 4
10. Bleša Dominik 1993 9 2
11. Večerka Michal 1988 8 5
12. Houra Patrik 2002 8 2
13. Vejtasa Aleš 1975 8 1
14. Pelikán Dalibor 1975 8 0
15. Komárek Jakub 2003 8 0
16. Karásek Luděk 1985 6 2
17. Poledňák Lukáš 2003 4 0
18. Sýkora Jiří 1999 3 0
19. Zatloukal Tomáš 1975 3 0
20. Daněk Patrik 2001 1 1
21. Túró David 2000 1 0
22. Polášek Matěj 2003 1 0
23. Španiel Štěpán 2001 1 0

Moravskoslezská divize žen skupina B

Tabulka celková

Rk. Družstvo Záp. + 0 Skóre Body
1 Holešov 8 8 0 0 48:4 24
2 Vlkoš 8 5 2 1 34:10 17
3 Mutěnice 8 4 3 1 25:13 15
4 Valašské Klobouky 8 4 1 3 18:21 13
5 Držovice 8 2 2 4 11:17 8
6 FC AJAX Bezměrov 8 2 1 5 11:35 7
7 Mostkovice 8 1 4 3 6:17 7
8 Uherský Brod 8 1 2 5 6:24 5
9 Březnice 8 1 1 6 8:26 4
ženy zápasy branky
1. Dočkalová Monika 1998 8 0
2. Jordová Zdeňka 2003 7 0
3. Kristýnová Eva 1996 7 6
4. Pitnerová Adéla 2001 7 2
5. Hájková Lucie 1995 7 1
6. Foltýnová Marcela 2001 7 0
7. Houšková Viola 2004 7 0
8. Trávníčková Martina 1993 6 0
9. Pitnerová Lucie 1997 6 0
10. Bílková Soňa 1987 6 0
11. Krejčí Michaela 1992 6 0
12. Strašáková Aneta 2003 6 0
13. Vypušťáková Kristýna 2004 5 0
14. Červíková Iveta 2000 5 1
15. Večerková Anna 2005 4 0
16. Stavinohová Alice 1977 4 0
17. Pechová Petra 1984 4 0
18. Zachová Kristýna 2004 3 1
19. Partyková Denisa 2004 1 0
20. Kolaříková Veronika 1996 1 0
21. Gorčíková Petra 1996 1 0
22. Daňková Aneta 2005 1 0

Okresní přebor Zlín

Tabulka celková

RK. DRUŽSTVO ZÁP. + 0 SKÓRE BODY PENALTY + PENALTY –
1 Slušovice 10 10 0 0 75:9 29 1 0
2 Ludkovice 10 9 0 1 73:17 26 1 0
3  Bezměrov 11 6 0 5 36:31 19 2 3
4 Jasenná 10 6 0 4 26:21 18 1 1
5 Tečovice 10 6 0 4 28:35 18 0 0
6 Skaštice 10 5 0 5 17:14 15 1 1
7 Vizovice 10 5 0 5 18:22 15 0 0
8 Příluky 10 5 0 5 22:30 14 1 0
9 Lutopecny 11 4 0 7 38:46 13 0 1
10 Sehradice 10 3 0 7 24:48 8 1 0
11 Jaroslavice 11 2 0 9 19:54 7 0 1
12 Kostelec 9 0 0 9 11:60 1 0 1

 

zápasy branky
1. Španiel Matyáš 2003 11 2
2. Komárek Jakub 2003 11 1
3. Polášek Matěj 2003 11 0
4. Vožda Adam 2003 10 7
5. Houra Patrik 2002 10 3
6. Španiel Štěpán 2001 10 1
7. Kroupa Michal 2002 10 0
8. Strážnický Patrik 2004 10 0
9. Doležel Matěj 2004 10 0
10. Vejtasa Aleš 2005 8 6
11. Daněk Patrik 2001 7 9
12. Poledňák Lukáš 2003 7 1
13. Loučka Ondřej 2004 6 0
14. Frýdl Jakub 2004 6 0
15. Flores Filip 2002 5 3
16. Opluštil Pavel 2004 5 0
17. Opluštil David 2001 4 2
18. Hanák Tadeáš 2002 1 0
19. Knap Radim 2002 1 0

3.liga dorostenek  skupina B

Tabulka celková

RK. DRUŽSTVO ZÁP. + 0 SKÓRE BODY
1 Zlín 5 4 0 1 31:8 12
2 Kotvrdovice / Žijeme hrou 5 3 1 1 15:7 10
3 FC AJAX Bezměrov 4 1 1 2 10:17 4
4 Vlkoš 4 1 1 2 13:24 4
5 Nové Sady 4 1 1 2 6:17 4
6 Vsetín 4 1 0 3 4:9 3

 

zápasy branky
1. Houšková Viola 2004 4 3
2. Partyková Denisa 2004 4 0
3. Vypušťáková Kristýna 2004 4 0
4. Daňková Aneta 2005 4 0
5. Večerková Anna 2005 3 2
6. Vránová Karolína 2004 3 0
7. Stavinohová Nela 2006 3 0
8. Strašáková Aneta 2003 3 0
9. Jordová Zdeňka 2003 2 1
10. Zemánková Alena 2008 2 0
11. Šenkýřová Simona 2004 2 0
12. Dostálová Tereza 2003 2 0
13. Zachová Kristýna 2004 1 4

KS starších žáků U15 (2005 a mladší) Skupina A

Tabulka celková

RK. DRUŽSTVO ZÁP. + 0 SKÓRE BODY PENALTY + PENALTY –
1 Jarcová 9 9 0 0 50:8 25 2 0
2 Louky 9 7 0 2 55:6 21 0 0
3 V. Karlovice 8 7 0 1 33:8 21 1 1
4 V. Otrokovice 9 6 0 3 32:13 19 0 1
5 Juřinka 9 4 0 5 31:12 13 0 1
6 Vizovice 9 4 0 5 26:26 12 0 0
7 Bystřice pH 9 4 0 5 22:32 12 0 0
8 Bezměrov 9 2 0 7 8:62 6 0 0
9 Luhačovice 9 1 0 8 12:34 3 0 0
10 Hulín 8 0 0 8 1:69 0 0 0

 

U15 zápasy branky
1. Krupař Vojtěch 2006 9 0
2. Pavelka Drahomir 2005 9
3. Spálovský Patrik 2006 9
4. Vrána Jan 2007 9
5. Ondráček Filip 2008 9
6. Krupař Jiří 2008 9
7. Kobliha Dan 2006 8
8. Ghothim Hesham 2006 8
9. Vránová Karolína 2004 8
10. Böserle Daniel 2007 7
11. Vejtasa Aleš 2005 5 7
12. Horák Lukáš 2006 4
13. Kobliha Matyáš 2008 4
14. Zachová Kristýna 2004 3 1
15. Večerková Anna 2005 3
16. Daňková Aneta 2005 3
17. Solař Kristián 2006 2
18. Jarka Jan 2007 2
19. Partyková Denisa 2004 2
20. Morkus Matyáš 2006 2
21. Vašíček Damián Tomáš 2007 1
22. Pascarella Tom 2005 1

KS mladších žáků U13 ( 2007 a mladší) skupina A

Tabulka celková

RK. DRUŽSTVO ZÁP. + 0 SKÓRE BODY PENALTY + PENALTY –
1 Louky 9 8 0 1 73:15 24 0 0
2 Juřinka 9 8 0 1 51:17 24 0 0
3 Jarcová 9 7 0 2 41:17 21 0 0
4 V. Otrokovice 9 6 0 3 57:24 18 0 0
5 Hulín 9 5 0 4 45:24 15 0 0
6 Bezměrov 9 4 0 5 32:39 12 0 0
7 Bystřice pH 9 4 0 5 19:33 12 0 0
8 V. Karlovice 9 1 0 8 15:54 3 0 0
9 Luhačovice 9 1 0 8 17:63 3 0 0
10 Vizovice 9 1 0 8 13:77 3 0 0

 

U13 zápasy branky
1. Ondráček Filip 2008 9 12
2. Krupař Jiří 2008 9 4
3. Vrána Jan 2007 9 2
4. Novák David 2008 9
5. Solař Filip 2007 8 2
6. Böserle Daniel 2007 7 7
7. Zemánková Alena 2008 7 1
8. Kobliha Matyáš 2008 7
9. Jarka Jan 2007 6 1
10. Miklová Markéta 2009 6
11. Svačina Jakub 2008 6
12. Böserle Martin 2008 5
13. Sedlařík Ondřej 2007 4
14. Klimuš Vojtěch 2008 4
15. Vašíček Damián Tomáš 2007 3 1
16. Kubín Tomáš 2008 3 1
17. Petricius Tadeáš 2008 2
18. Mikuláš Václav 2007 1
19. Sklenář David 2009 1

OP mladších žáků U13 ( 2007 a mladší)

Tabulka celková

RK. DRUŽSTVO ZÁP. + 0 SKÓRE BODY PENALTY + PENALTY –
1 Chropyně 10 10 0 0 73:7 30 0 0
2 Těšnovice 10 8 0 2 70:28 23 1 0
3 Koryčany 10 7 0 3 63:20 22 0 1
4 Bezměrov B 10 5 0 5 42:32 16 0 1
5 Říkovice/Žalkovice 10 4 0 6 23:52 10 2 0
6 Zlobice 10 3 0 7 18:59 9 1 1
7 Kvasice 10 2 0 8 37:48 7 0 1
8 Skaštice 10 1 0 9 17:97 3 0 0

 

zápasy branky
1. Klimuš Vojtěch 2008 10 3
2. Sklenář David 2009 9 5
3. Mikuláš Václav 2007 9 3
4. Strážnický Vítek 2009 9 1
5. Kobliha Matyáš 2008 9
6. Sedlařík Ondřej 2007 8 1
7. Vejtasa Adam 2011 7 11
8. Petricius Tadeáš 2008 7 3
9. Krupař Jiří 2008 7 3
10. Novák David 2008 7 1
11. Svačina Jakub 2008 7
12. Zemánková Alena 2008 7
13. Böserle Martin 2008 6 3
14. Miklová Markéta 2009 5
15. Böserle Daniel 2007 3 6
16. Ondráček Filip 2008 2 2
17. Kubín Tomáš 2008 1
18. Večerka Sebastián 2009 1
19. Jarka Jan 2007 1

OP starší přípravky ( 2009 a mladší)

U11 zápasy branky
1. Miklová Markéta 2009 10 14
2. Vejtasa Adam 2011 9 9
3. Šimek Filip 2010 9 5
4. Takáč Lukáš 2010 9 2
5. Pavelková Klára 2008 9 1
6. Strážnický Vítek 2009 8 8
7. Sklenář David 2009 8 2
8. Bittó Milan 2010 8
9. Šilhánek Šimon 2010 8
10. Večerka Sebastián 2009 7 3
11. Opelíková Lucie 2009 7 1
12. Gabrhel Dominik 2010 6
13. Gabrhelová Nicol 2009 6
14. Zemánková Alena 2008 5 1
15. Trávníček Michal 2011 5 1
16. Miklová Michaela 2010 4 3
17. Vyzula Vincent 2011 4

OP mladší přípravky ( 2011 a mladší)

U09 zápasy branky
1. Trávníček Michal 2011 10 33
2. Miklová Michaela 2010 10 13
3. Kuchařík Jakub 2013 10 1
4. Kuchaříková Šárka 2010 10
5. Novotný Petr 2012 9 25
6. Miklová Monika 2013 9 1
7. Vyzula Vincent 2011 8 22
8. Sklenář Vojtěch 2013 8 3
9. Koblihová Lea Marie 2011 4
10. Stavinohová Sára 2010 4
11. Kiza Jan 2012 3
12. Adamov Radim 2012 2
13. Nečekal Radek 2012 1

OP školiček U07 ( 2013 a mladší)

U07
1. Miklová Monika 2013
2. Kuchařík Jakub 2013
3. Sklenář Vojtěch 2013
4. Mrhálek Ondřej 2014
5. Nachlinger Daniel 2015
6. Navrátil Ondřej 2013
7. Bernolák Jiří 2014
8. Vaculčík Adam 2014
Top