SEZONA 2017 /2018

III. třída skupina B

Tabulka celková

Rk. Družstvo Záp. + 0 Skóre Body Penalty + Penalty –
1 Střílky 26 22 0 4 103:31 65 2 1
2 Rataje 26 20 0 6 83:31 58 3 1
3 Kyselovice 26 17 0 9 75:60 53 0 2
4 Záříčí 26 19 0 7 56:43 49 9 1
5 Lutopecny-Měrůtky 26 15 0 11 83:60 47 1 3
6 Litenčice 26 14 0 12 96:98 43 0 1
7 Zborovice B 26 14 0 12 59:47 42 1 1
8 Žalkovice B 26 13 0 13 65:69 37 5 3
9 Zlobice 26 13 0 13 65:77 35 5 1
10 FC AJAX Bezměrov 26 10 0 16 57:67 34 1 5
11 Roštín 26 10 0 16 44:59 31 2 3
12 Šelešovice 26 6 0 20 44:74 21 0 3
13 Dřínov 26 6 0 20 42:85 20 0 2
14 Bařice 26 3 0 23 25:96 11 2 4

 

zápasy branky
1. Vejtasa Aleš 1975 26 6
2. Ulehla Jakub 1986 25 0
3. Zavřel Tomáš 1991 24 5
4. Pecho Miroslav 1983 23 2
5. Večerka Michal 1988 22 10
6. Adamov Radim 1987 22 5
7. Bleša Dominik 1993 21 4
8. Pavelka Drahomír 1981 20 5
9. Karásek Luděk 1985 19 4
10. Holý Petr 1992 19 0
11. Daněk Patrik 2001 18 1
12. Pelikán Dalibor 1975 16 1
13. Bleša Vít 1987 12 4
14. Srbecký Petr 1991 12 2
15. Sýkora Jiří 1999 11 4
16. Křeháček Tomáš 1999 11 1
17. Galetka Zdeněk 1991 11 1
18. Houra Patrik 2002 11
19. Žigmund Michal 1996 9  
20. Soukeník Michal 1987 8 1
21. Žigmund Lukáš 2001 8  
22. Srbecký Martin 1988 6
23. Holan Pavel 1999 5
24. Večerka Ondřej 1987 5
25. Hrabal Marek 1998 4
26. Piškula Václav 1996 4
27. Kroupa Michal 2002 3
28. Knap Radim 2002 3
29. Janoštík Patrik 1996 2
30. Španiel Štěpán 2001 2  
31. Krejčířík Michal 1982 1
32. Večerka Hynek 1988 1  
33. Strašák Matěj 2002 1  
34. Polášek Dušan 1982 1

OP Dorostu Bezměrov/Zlobice (1999 a mladší)

Tabulka celková

Rk. Družstvo Záp. + 0 Skóre Body Penalty + Penalty –
1 Mrlínek 16 14 0 2 91:36 41 1 0
2 Bezměrov/Zlobice 16 9 0 7 91:76 28 1 2
3 Zdounky 16 8 0 8 92:81 25 1 2
4 Chvalčov 16 7 0 9 58:83 20 1 0
5 Skaštice 16 2 0 14 58:114 6 1 1

 

zápasy branky
1. Daněk Patrik 2001 16 22
2. Skoupil Pavel 2002 15 1
3. Vožda Adam 2003 14 24
4. Houra Patrik 2002 13 2
5. Strašák Matěj 2002 13 0
6. Kroupa Michal 2002 12 7
7. Španiel Štěpán 2001 12 4
8. Polášek Matěj 2003 12 0
9. Křeháček Tomáš 1999 11 2
10. Sýkora Jiří 1999 10 19
11. Ryšánek Tomáš 2002 10 2
12. Beier David 2002 9 0
13. Holan Pavel 1999 8 1
14. Heichel Ondřej 2003 8 0
15. Potočiar Milan 2003 7 0
16. Netopil Pavel 2002 6 0
17. Žigmund Lukáš 2001 5 2
18. Knap Radim 2002 5 1
19. Holan Jindřich 1999 5 0
20. Komárek Jakub 2003 4 2
21. Španiel Matyáš 2003 4 1
22. Opluštil Pavel 2004 4 0
23. Vejtasa Aleš 2005 3 1
24. Lechner Viktor 2002 2 0

 OP  starší žáci U15 (2003 a mladší)

Tabulka celková

Rk. Družstvo Záp. + 0 Skóre Body Penalty + Penalty –
1 FC AJAX Bezměrov 20 17 0 3 82:35 50 1 0
2 Lutopecny-Měrůtky 20 13 0 7 62:40 41 1 3
3 Rusava 20 10 0 10 78:52 29 1 0
4 Chvalčov 20 9 0 11 57:45 29 0 2
5 Loukov 20 8 0 12 37:77 23 2 1
6 Dřínov 20 3 0 17 21:88 8 1 0

 

zápasy branky
1. Vejtasa Aleš 2005 20 20
2. Zachová Kristýna 2004 20 13
3. Komárek Jakub 2003 20 10
4. Španiel Matyáš 2003 19 8
5. Jelínek Josef 2004 19 2
6. Dostálová Tereza 2003 19 1
7. Polášek Matěj 2003 19 1
8. Opluštil Pavel 2004 18 5
9. Jordová Zdeňka 2003 18 0
10. Strážnický Patrik 2004 16 0
11. Doležel Matěj 2004 11 0
12. Frýdl Jakub 2004 11 0
13. Vožda Adam 2003 6 11
14. Potočiar Milan 2003 6 8
15. Vašíček Damián 2007 3 2
16. Ondráček Filip 2008 3 0
17. Böserle Daniel 2007 2 0
18. Pavelka Drahomír 2005 2 0
19. Krupař Vojtěch 2006 2 0

 

OP mladších žáků  U13 ( 2005 a mladší)

Tabulka celková

Rk. Družstvo Záp. + 0 Skóre Body Penalty + Penalty –
1 FC AJAX Bezměrov 16 13 0 3 97:51 38 1 0
2 Zlobice 16 12 0 4 83:42 38 0 2
3 Slavkov p. H. 16 13 0 3 66:36 38 1 0
4 Zdounky 16 11 0 5 85:43 33 0 0
5 Žeranovice 16 9 0 7 83:51 27 0 0
6 Lutopecny-Měrůtky 16 7 0 9 46:50 20 1 0
7 Prusinovice 16 4 0 12 39:66 13 0 1
8 Pravčice 16 3 0 13 29:90 9 0 0
9 Žalkovice 16 0 0 16 22:121 0 0 0

 

zápasy branky
1. Zachová Kristýna 2004 17 17
2. Böserle Daniel 2007 17 10
3. Pavelka Drahomír 2005 17 1
4. Vejtasa Aleš 2005 16 49
5. Krupař Vojtěch 2006 16 6
6. Ondráček Filip 2008 15 16
8. Krupař Jiří 2008 15 2
9. Novák Marián 2006 15 0
7. Vašíček Damián 2007 12 6
10. Kobliha Matyáš 2008 12 0
11. Večerková Anna 2005 10 0
13. Kobliha Dan 2006 10 0
12. Novák David 2008 7 3
14. Pascarello Tom 2005 7 0
15. Vrána Jan 2007 7 0
16. Böserle Martin 2008 2 0
17. Ghothim Hashem 2006 1 0

OP starší přípravky U11 skupina o 7. místo ( 2007 a mladší)

Tabulka celková

Rk. Družstvo Záp. + 0 Skóre Body Penalty + Penalty –
1 Kostelec u Hol. 10 8 0 2 79:42 24 0 0
2 Slavkov p. H. 10 8 0 2 65:40 21 3 0
3 Loukov 10 5 0 5 65:42 16 0 1
4 FC AJAX Bezměrov 10 4 0 6 63:76 12 1 1
5 Lubná 10 4 0 6 55:90 11 1 0
6 Pravčice 10 1 0 9 39:76 6 0 3

 OP starší přípravka U11 skupina C (2007 a mladší)

Tabulka celková

Rk. Družstvo Záp. + 0 Skóre Body Penalty + Penalty –
1 Morkovice 10 8 0 2 139:32 25 0 1
2 Těšnovice 10 8 0 2 119:57 24 0 0
3 FC AJAX Bezměrov 10 8 0 2 91:39 23 1 0
4 Lubná 10 4 0 6 63:86 12 0 0
5 Zlobice 10 1 0 9 45:95 3 0 0
6 Koryčany 10 1 0 9 25:173 3 0 0

 

zápasy branky
1. Svačina Jakub 2008 19 13
2. Vašíček Damián 2007 18 18
3. Böserle Daniel 2007 17 41
4. Ondráček Filip 2008 17 34
5. Böserle Martin 2008 17 6
6. Krupař Jiří 2008 16 20
7. Novák David 2008 16 3
8. Klimuš Vojtěch 2008 16 1
9. Kobliha Matyáš 2008 16 0
10. Vejtasa Adam 2011 12 4
11. Vojáček Marek 2007 10 1
12. Petricius Tadeáš 2008 9 3
13. Miklová Markéta 2009 8 2
14. Zach Michal 2008 7 2
15. Zach Patrik 2008 7 1
16. Strážnický Vítek 2009 7 0

 OP skupina B mladší přípravky  U09 ( 2009 a mladší)

Tabulka celková

Rk. Družstvo Záp. + 0 Skóre Body Penalty + Penalty –
1 Morkovice 18 16 0 2 218:77 48 0 0
2 Holešov A 18 15 0 3 234:79 44 1 0
3 Zdounky 18 13 0 5 224:86 40 0 1
4 Žalkovice 18 9 0 9 144:151 27 0 0
5 Zborovice 18 5 0 13 124:229 15 0 0
6 FC AJAX Bezměrov 18 3 0 15 111:232 10 0 1
7 Koryčany 18 2 0 16 82:283 5 1 0

 

zápasy branky
1. Vejtasa Adam 2011 18 64
2. Miklová Markéta 2009 18 24
3. Strážnický Vítek 2009 17 11
4. Miklová Michaela 2010 17 5
5. Zemánková Alena 2008 17 2
6. Stavinohová Sára 2010 16 0
7. Vyzula Vincent 2011 14 3
8. Kuchaříková Šárka 2010 14 0
9. Hrňa Tomáš 2009 10 2
10. Gabrhel Dominik 2010 9 0
11. Šeděnka Jan 2010 8 0
12. Adamcová Eva 2010 8 0
13. Oravčíková Valérie 2011 6 0
14. Gabrhelová Nicol 2009 5 0
15. Němeček Jaromír 2010 4 0
16. Berecz Lukáš 2009 1 0