M19: Junioři potvrdili první příčku

SK Lípa/Jasenná: FC AJAX Bezměrov 3:4 (1:2)

branky: 0:1 Vojtěch Krupař 7, 1:2 Adam Vožda 42, 1:3 Matěj Dočkal 50, 2:4 Matěj Dočkal 53

Sestava:

Matěj Polášek – Jiří Svoboda, Tomáš Sedláček, Patrik Strážnický- , Matěj Dočkal, Jakub Komárek – Hashem Ghothim, Vojtěch Krupař, Adam Vožda, – Filip Dočkal, Daniel Boserle

Drahomír Pavelka, David Nedbal, Matyáš Kobliha, Vojtěch Beran, Lukáš Horák, Lukáš Poledňák, Matyáš Morkus

Naši junioři bojují o postup a každý zápas je pro ně klíčový. Na půdě týmu ze spodku tabulky to neměli jednoduché. Sice šli do vedení už v 7 minutě po brance Vojty Krupaře, ale domácí dokázali vyrovnat. Až v závěru první poloviny nás dostal opět do vedení Adam Vožda. Ve druhé půli rychle skóroval Matěj Dočkal, ale domácí kontrovali snížením na 2:3. Z protiútoku to byl opět Matěj Dočkal, který nám dopřál dvoubrankového vedení. Domácí ovšem půlhodiny před koncem snížili na 3:4 a nervy tak byly až do konce. Tentokrát jsme ale výhru udrželi a třemi body se přiblížili hlavnímu cíli.