U15 Turnaj OFS Kroměříž

Kvalifikační turnaj OFS Kroměříž starších žáků se uskutečnil ve Zlobicích. Mezi čtyři účastníky byly i hráči AJAXu Bezměrov. Naši hráči se účastní Krajské soutěže a tak neměli právo postupu. A tak jsme nominovali hráče o rok mladší, kteří už se připravují na novou sezónu. V prvním zápase AJAX podlehl Chvalčovu 1:3.Ve druhém zápase jsme pak přehráli domácí Zlobice 4:0. V posledním zápase jsme pak nestačili na Dřínov . Celkově jsme tak obsadili 3. místo. Naši hráči si poprvé vyzkoušeli nové dresy od našeho sponora BIg Mat.

Může jít o obrázek 1 person , standing a grass

 

Může jít o obrázek 3 people , people standing , people playing football , ball a grassMůže jít o obrázek 2 people , people standing , people playing sports a grassMůže jít o obrázek 11 people, including Drahomir Pavelka and Marcela Zemánková , people standing a outdoors