U13 Turnaj OFS Kroměříž

Jeden z kvalifikačních turnajů mladších žáků se uskutečnil v sobotu 5. června v areálu fotbalového hřiště v Bezměrově. Turnaje se zúčastnila čtveřice týmů, která usilovala o postup do finalového turnaje. To se netýkalo domácích hráčů AJAXU, kteří hrají Krajskou soutěž a do turnaje nastoupili s o rok mladšími hráči připravující se na nadcházející sezónu. V prvním kole se utkaly týmy AJAX Bezměrov: TJ Skašice. Po vyrovnaném průběhu vyhrály Skaštice 4:2 Ve  druhém souběžně hraném zápase  zvítězili Prusinovice nad Chvalčovem 1:0. Ve druhém kole pak AJAX Bezměrov podlehl jasně Prusinovicícím 1:9 a Chvalčov zvítězil nad Skašticemi  10:0. V posledním třetím kole pak Chvalčov potvrdil postup vítězstvím nad Ajaxem 5:0 a Prusinovice porazili Skaštice 4:1. Konečné pořadí tak bylo následující: