U11 Turnaj OFS Kroměříž

V neděli 6. června jsme uspořádali na hřišti v Bezměrově kvalifikační turnaj OFS Kroměříž pro starší přípravku. Vzhledem k tomu, že naši hráči nemohli postupovat, tak kvalifikaci odehráli ti co budou hrát tuto kategorii v následující sezóně.

Adam Vejtasa- Lea Marie Koblihová, Markéta Miklová, Michaela Miklová, Matyáš Vybíral, Vendelín Kreml, Petr Novotný, Vincent Vyzula a Denis Kučera.

V prvním zápase zvítězili nad Skašticemi 6:2. Ve druhém kole remizovali s Lubnou/ Kvasicemi 3:3 a v boji o první místo nestačili na Slavkov 2:5. Celkově obsadili výborné druhé místo.

Může jít o obrázek 3 people , people standing , people playing sports a grass

Může jít o obrázek child , standing , football a grassMůže jít o obrázek 3 people , people standing , people playing football a grassMůže jít o obrázek 1 person , child , standing , playing football , ball a grass

 

 

 

Může jít o obrázek 1 person , child , standing , playing football , ball a grassMůže jít o obrázek 1 person , child , standing , playing football a grassMůže jít o obrázek 3 people , people standing , people playing sports a grassMůže jít o obrázek 2 people , people playing sports , people standing a grassMůže jít o obrázek 1 person , child , standing , playing football a grassMůže jít o obrázek 2 people , people standing , people playing football a grassMůže jít o obrázek 2 people , people playing sports , people standing a grass

Může jít o obrázek 10 people , child , people standing a grass