Ženy rozstřílely Držovice

Sokol Držovice: FC AJAX Bezměrov 0:10 (0:4)

Branky: 0:1 Sára Barnet 14 min, 0:2 Monika Dočkalová 25 min, 0:3 Martina Trávníčková 34 min, 0:4 Viola Houšková 42 min PK, 0:5 Sára Barnet 60 min, 0:6 Lucie Hájková 64 min, 0:7 Monika Dočkalová 68 min, 0:8 Monika Dočkalová 77 min, 0:9 Sára Barnet 86 min, 0:10 Kristýna Zachová 88 min

Sestava: Soňa Bílková – Viola Houšková, Lucie Pitnerová, Denisa Novotná, Aneta Strašáková – Kristýna Zachová, Sára Barnet, Lucie Hájková, Monika Dočkalová- Adéla Pitnerová, Martina Trávníčková

Nella Spitzerová

Historicky nejvyšší výhrou začaly naše ženy v Moravskoslezské divizi svůj druhý ročník. Domácí hráčky nebyly důstojným soupeřem. Skóre otevřela Sára Barnet ve 14 minutě. Druhou branku přidala Monika Dočkalová o deset minut později. Za dalších deset minut skórovala Martina Trávníčková. Do poločasu pak z penalty svůj premiérový gól za ženy dala Viola Houšková.

Druhý poločas byl ještě střelecky výraznější. Po čtvrt hodině načala kanonádu opět Sára Barnet. Během dalších pěti minut už to bylo sedm nula, když gól přidala Lucka Hájková a podruhé i Monika Dočkalová. Ta deset minut před koncem završila hatrick. To samé se pak povedlo Sáře pět minut před koncem. Na konečných 10:0 pak svým premiérovým gólem uzavřela střelecký den Kristýna Zachová. V tabulce jsme tak dostali na první příčku.