U15: Vítězný vstup ve Zlechově

TJ Zlechov: FC AJAX Bezměrov 1:5 ( 1:3)

Branky: 0:1 Hashem Ghothim 13 min, 0:2 Hashem Ghothim 14 min, 0:3 Hashem Ghothim 17 min, 1:4 Hashem Ghothim 43 min, 1:5 Daniel Böserle 63 min

Sestava: Dan Kobliha – Alena Zemánková, Daniel Böserle, Filip Ondráček, Jan Vrána- Václav Mikuláš, Vojtěch Krupař, Jan Jarka, Patrik Spálovský, Aneta Daňková- Hashem Ghothim

Ondřej Sedlařík, Jiří Krupař, Matyáš Kobliha, Tadeáš Petricius

Vítězně vstoupili naši starší žáci do třetího ročníku Krajské soutěže. Tentokrát do jižní skupiny B. Soupeř byl pro nás tak neznámý. O našem vítězství rozhodl během 4 minut svým hatrikem Hashem Ghothim. Domácí pak po nedůrazu naší obrany do poločasu snížili. Jinak se však na nic dalšího nezmohli.

Ve druhém poločase navýšil skóre svým čtvrtým gólem „Hašimi“. Zápasový účet pak podtrhl Daniel Böserle. V tabulce jsme tak na druhém místě. Příště nás čeká okresní derby s Morkovicemi.