U13: Vítězství ve Zlechově

SK Zlechov : FC AJAX Bezměrov 1:6 (1:3)

branky: 0:1 Tadeáš Petricius 6 min, 0:2 Tadeáš Petricius 10 min, 1:3 Filip Ondráček 23 min, 1:4 Filip Ondráček 32 min, 1:5 David Sklenář 36 min, 1:6 Filip Ondráček 54 min

Sestava: Matyáš Kobliha – Alena Zemánková, Klára Pavelková, Martin Böserle, David Sklenář, Jakub Svačina, Filip Ondráček, Jiří Krupař, Tadeáš Petricius, Sebastián Večerka

V prvním zápase Krajské soutěže  Ve Zlechově se našim mladším žákům podařilo vysoko zvítězit. Už v šesté minutě jsme se dostali do vedení střelou Tadeáše Petricia. O pět minut později přidal Tadeáš druhou branku. Pak sice domácí snížili , ale to bylo z jejich strany všechno. Do poločasu ještě zvýšil na 1:3 Filip Ondráček.

Ve druhém poločase jsme přidali další tři branky. Nejprve to byl  opět Filip Ondráček, který přidal svůj druhý gól. Poté skóroval David Sklenář a v závěru dokončil hatrik Filip Ondráček.