U13B: Béčko prohrálo souboj o čelo tabulky

FC AJAX Bezměrov B: TJ Těšňovice  2:7 (2:4)

branky: 21. Filip Ondráček 1:3, 24. Daniel Böserle 2:3

Sestava: Matyáš Kobliha – Vítek Strážnický, Alena Zemánková – Martin Böserle, Tadeáš Petricius, Jakub Svačina- Daniel Böserle, Filip Ondráček

Ondřej Sedlařík, Vojtěch Klimuš, David Sklenář,

V domácím zápase jsme přivítali druhý celek tabulky. Hosté hned z první akce skórovali a tak jsme celý zápas museli dotahovat. Naše hra byla dost pomalá a někteří hráči  i s brankářem zrovna nepůsobili jistě. Dlouho byl stav 0:1. Až dvěma slepenými góly utekli hosté do tříbrankového vedení. Během dalším tří minut jsme ale dokázali snížit na rozdíl jedné branky. Bohužel hned vzápětí jsme si pohřbili naděje další brankou v naší síti.

Ve druhém poločase se naše stala neorganizovanou. Naše šance jsme zahodili a tak hosté v poklidu navyšovali skóre a dovedli zápas do poměrně vysokého vítězství. Nemrzí  ani tak porážka, jako to že naši hráči ustoupili z naší hry, kterou jsme předváděli v předchozích zápasech.