U15: Povinná výhra ve Viganticích

FK Vigantice: FC AJAX Bezměrov 0:4(0:2)

branky: 10. min Jakub Frýdl 0:1, 20. min Aleš Vejtasa 0:2, 61. min Kristýna Zachová 0:3, 69. min Aleš Vejtasa 0:4

Sestava: Ondřej Loučka- Zdeňka Jordová, Vojtěch Ferenz, Karel Vaňhara- Kristýna Zachová, Tereza Dostálová, Aleš Vejtasa, Jan Vrána, Patrik Spálovský- Jakub Frýdl, Pavel Opluštil

Matěj Doležel, Vojtěch Krupař, Drahomír Pavelka, Karolína Vránová

Poslední zápas sezóny nás čekal v rodišti Milana Baroše ve Viganticích. Poslední zápas za starší žáky to byl hned pro 8 hráčů. Od úvodu jsme byli jasně lepší, ale zahazovali jsme tutové šance. Skóre nakonec otevřel Jakub Frýdl. Další obrovskou šanci na třikrát promarnil. Dát gól měl i Vojta Krupař. Nakonec se prosadil nejlepší hráč Aleš Vejtasa. Jinak jsme se ale přizpůsobili soupeřově hře.

Druhý poločas pokračoval v ospalém tempu. Domácí byli naprosto neškodní. Nakonec další góly přidala Kristýna Zachová a v poslední minutě patičkou po přihrávce Pavla Opluštila uzavřel sezónu Aleš Vejtasa.  V tabulce jsme skončili na slušném sedmém místě.

Na obrázku může být: 2 lidé, stojící lidé a venkuNa obrázku může být: 1 osoba, sportující, stadión a venkuNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, sportující lidé, tráva a venku