U13: Výhra na závěr ve Viganticích

FK Vigantice:FC AJAX Bezměrov 2:4 (1:1)

branky: 15. min Patrik Spálovský 1:1, 42.min Vojtěch Krupař 1:2, 52. min Filip Ondráček 2:3, 59. min Filip Ondráček 2:4

Sestava: Matyáš Kobliha- Jan Vrána, Filip Ondráček- Jan Jarka, Daniel Böserle, Hashem Ghothim- Filip Solař, Patrik Spálovský

Martin Böserle, Václav Mikuláš, Jiří Krupař, Vojtěch Krupař, Damián Vašíček

V posledním zápase sezóny jsme chtěli pokračovat na vítězné vlně. Brzdila nás ovšem velká nepřesnost přihrávek. Měli jsme více ze hry, ale dvě tutovky zahodil Dan Böserle i ostatní neměli střelecký den. A tak přišel trest. Z nahodilé akce se domácí dostali do vedení. Naštěstí pohotově vyrovnal Patrik Spálovský a poločas skončil nerozhodně. V druhé půli jsme měli jasnou převahu, ale střelecky jsme se opět trápili. Po křídelním úniku zacentroval Dan Böserle a Vojta Krupař hlavou skóroval.Další naše góly neuznal rozhodčí pro ofsajd. Po jednom z nich domácí rychle rozehráli a naše rozhozená obrana inkasovala podruhé. Bylo vyrovnáno. Naštěstí vše vzal do svých rukou (nohou) kapitán Filip Ondráček a dvěma góly rozhodl o naší výhře. V tabulce jsme skončili na osmé místě.

Na obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, sportující lidé a venkuNa obrázku může být: 1 osoba, venkuNa obrázku může být: 2 lidé, sportující lidé, tráva, venku a příroda