U15: Výhra s Luhačovicemi

FC AJAX Bezměrov: TJ Luhačovice  3:1 (0:0)

Branky: 41. min Aleš Vejtasa 1:0, 43. min Kristýna Zachová 2:0, 65. min Pavel Opluštil 3:0

Sestava: Ondřej Loučka- Zdeňka Jordová, Vojtěch Ferenz, Jan Vrána- Karel Vaňhara, Patrik Strážnický, Tereza Dostálová, Aleš Vejtasa, Kristýna Zachová- Josef Jelínek, Daniel Böserle

Pavel Opluštil, Jakub Frýdl, Karolína Vránová, Matěj Doležel, Drahomír Pavelka

Tentokrát jsme přivítali tým z lázeňského města Luhačovic. Ze začátku byl zápas vyrovnaný, Postupem času jsme si vypracovali celou řadu šancí, které jsme systematicky zahazovali. Až  v závěru poločasu se v pokutovém území ocitl Honza Vrána, kterého zezadu  srazil obránce hostů. Následoval tedy pokutový kop, ke kterému se postavila Kristýna Zachová. Trefila jen tyč a tak poločas skončil bez branek.

Ve druhém poločase pokračoval zápas naší převahou. Po deseti minutách se konečně prosadil Aleš Vejtasa a vedli jsme 1:0. Na 2:0 pak zvýšila Kristýna po krásné individuální akci a ukázkovou střelou na zadní tyč. Na 3:0 pak zvýšil Pavel Opluštil, když trefil zdálky prázdnou branku po výběhu brankáře. Malou kaňkou pak byl zbytečný gól v závěru utkání v naší síti.

Tentokrát jsme tedy zvítězili a udrželi sedmou příčku v tabulce.