U13: Rekordní výhra mladších žáků

FC AJAX Bezměrov: TJ Luhačovice  9:0 (5:0)

Branky: 7.min Filip Ondráček 1:0, 14.min Dan Kobliha 2:0, 15.min Filip Ondráček 3:0, 17.min Daniel Böserle 4:0, 30.min Václav Mikuláš 5:0, 36.min Hesham Ghothim 6:0, 42.min Daniel Böserle 7:0, 52.min Damián Vašíček 8:0, 59.min Martin Böserle 9:0

Sestava: Matyáš Kobliha- Damián Vašíček, Daniel Böserle- Dan Kobliha, Filip Ondráček, Jan Vrána- Jiří Krupař, Filip Solař

Václav Mikuláš, Patrik Spálovský, Martin Böserle, Hashem Ghothim, Tomáš Kubín, Jan Jarka, David Sklenář

Mladší žáci si s chutí zastříleli a dosáhli rekordní výhry. Přitom spoustu šancí nedokázali využít. Naopak Matyáš Kobliha vychytal premiérovou nulu v Krajské soutěži. V 7. minutě zahájil kanonádu Filip Ondráček. Pak jsme dali dva slepené góly v 15,minutě . Premiérový gól dal nejdříve Dan Kobliha a hned po něm skóroval náš nejlepší střelec Daniel Böserle. Do poločasu se ještě trefil znovu Filip a v poslední minutě pak ještě Vašek Mikuláš.

Po přestávce se střelecky prosadil nejdříve Hashem Ghothim, který tak skóroval celkem podruhé v soutěži. Na 7:0 zvýšil opět Dan Böserle. V závěru zápasu se premiérově trefili nejprve Damián Vašíček a také Martin Böserle.