U15: Prohra v domácím prostředí

FC AJAX Bezměrov: SK Louky 1:5 (0:3)

Branky: 50 min Patrik Strážnický 1:5

Sestava: Ondřej Loučka- Jan Vrána, Vojtěch Ferenz,  Zdeňka Jordová, Karel Vaňhara- Kristýna Zachová, Patrik Strážnický,Daniel Böserle , Aleš Vejtasa, Tereza Dostálová,- Josef Jelínek

Jakub Frýdl, Filip Ondráček, Karolína Vránová, Dan Kobliha

Utkání skončilo jasným výsledkem ve prospěch hostů. Ale vývoj zápasu tomu zdaleka neodpovídal. Naši hráči neproměnili hned v první minutě velkou šanci. Z protiútoku si hosté poradili daleko lépe a vedli hned 0:1. Celý první poločas byl vyrovnaný, ale byli to zase hosté, kteří dokázali v závěru poločasu dvakrát skórovat. Naše šance byly zahozeny.

Hned na začátku poločasu nás opět hosté zchladili dalším gólem. Pro jistotu jsme si pátý gól dali sami po rohovém kopu. Až poté začali naši hráči hrát odvážněji. Nejprve snížil hlavičkou z rohu Patrik Strážnický. Pak neproměnila pokutový kop Kristýna Zachová. Další tři tutovky nedal Aleš Vejtasa. A tak si naši hráči za neproměněné šanci žádný bod nezasloužili. V tabulce jsme zůstali na sedmé příčce.