U13: Vysoká prohra z Loukama

FC AJAX Bezměrov: SK Louky 3:11 (2:7)

Branky: 14. min Václav Mikuláš 1:3, 21. min Vojtěch Krupař 2:6, 60 min Hashem Ghothim  3:11

Sestava: Matyáš Kobliha- Damián Vašíček, Filip Ondráček-Václav Mikuláš,  Hashem Ghothim, Filip Solař- Daniel Böserle , Vojtěch Krupař

Jiří Krupař, Jan Jarka, Patrik Spálovský, Jan Vrána, Tomáš Kubín,

Mladší žáci na svého soupeře nestačili. V prvních pěti minutách inkasovali třikrát a museli jen dotahovat náskok soupeře. Pak sice nádherně skórovat Vašek Mikuláš, ale hosté odpověděli dalšími třemi góly. Pak po rohovém kopu dotlačil míč za brankovou čáru Vojta Krupař, ale v závěru poločasu jsme inkasovali ještě po sedmé.

V druhé polovině jsme si vypracovali spoustu šancí, ale zahazovali je jak na běžícím páse. Hosté byli daleko efektivnější a zvýšili svůj náskok až na 2.11. V poslední minutě pak dal konečně svůj premiérový gól Hashem Ghothim.