U15: Vítězství v domácí premiéře

FC AJAX Bezměrov: TJ Juřinka 6:3 (3:2)

branky: 5. min Pavel Opluštil 1:0, 18. min Aleš Vejtasa 2:1, 23. min Aleš Vejtasa 3:1, 37. min Aleš Vejtasa 4:2, 43. min Aleš Vejtasa 5:2, 49.min Kristýna Zachová 6:2

Sestava: Ondřej Loučka – Zdenka Jordová, Vojtěch Ferenz, Patrik Strážnický, Karel Vaňhara- Matěj Doležel, Kristýna Zachová, Patrik Spálovský, Aleš Vejtasa- Jakub Frýdl Pavel Opluštil

Dan Kobliha, Vojtěch Krupař, Drahomír Pavelka, Jan Vrána, Karolína Vránová

V neděli dopoledne naše dvě žákovská družstva vstoupili do jarní části krajské soutěže. Ve starších žácích jsme byli favoriti a to jsme potvrzovali od první minuty. Už v 5, minutě skóroval Pavel Opluštil a dostal nás do vedení 1:0. Hosté však brzy vyrovnali. Naštěstí se rozstřílel nejlepší střelec soutěže Aleš Vejtasa a dvěma góly nás dostal do vedení 3:1. Hosté v závěru poločasu snížili na 3:2.

V druhé půlce naši hráči dokázali soupeři utéct dalšími dvěma góly Aleše Vejtasa. Poslední náš gól pak vstřelila Kristýna Zachová a zvýšila na 6:2. Hosté se pak v závěru zápasu dostali ještě jednou ke slovu a snížili na konečných 6:3, V tabulce jsme zůstali na sedmé místě.

Na obrázku může být: 7 lidí, včetně Kristyny Zachova, smějící se lidé, stojící lidé, tráva, strom, venku a přírodaNa obrázku může být: 3 lidé, sportující lidé, tráva a venkuNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, sportující lidé, tráva a venku