U13: Porážka po tuhém boji

FC AJAX Bezměrov:TJ Juřinka 4:5 (3:2)

branky: 6. min. Daniel Böserle 1:1, 10.min Daniel Böserle 2:1, 24. Vojtěch Krupař 3:2, 35. min Daniel Böserle 4:3

Sestava: Matyáš Kobliha- Filip Ondráček, Jan Vrána- Dan Kobliha, Patrik Spálovský, Filip Solař- Daniel Böserle, Vojtěch Krupař

Jiří Krupař, Jan Jarka, David Sklenář

Mladší žáci na rozdíl od starších  favority nebyli. Na podzim jsme v Juřince prohráli 0:7. Letos to byl úplně jiný zápas. Hosté se sice na úvod dostali do lacin=ho vedení, ale dvěma do 10 minuty otočil skóre Dan Böserle. Hosté tak museli dotahovat, To se jim sice povedlo a na poločasové vítězství nás dostal Vojta Krupař.

Bohužel opět jsme nezachytili začátek poločasu a hned na úvod nechali soupeře vyrovnat. Pak nás opět dostal do vedení Dan svým třetím gólem v zápase. Hosté ovšem dvěma slepenými góly  během minuty otočili zápas. Přes veškerou naši snahu už se nám nepovedlo zápas zvrátit v náš prospěch. Přes dobrý výkon našich hráčů mrzí promarněná šance na bodový zisk. V tabulce jsme zůstali na osmé příčce.

Na obrázku může být: 3 lidé, tráva, strom, venku a přírodaNa obrázku může být: 2 lidé, sportující lidé, tráva, venku a přírodaNa obrázku může být: 2 lidé, sportující lidé a venku