Muži porazili lídra tabulky z Roštína

FC AJAX Bezměrov: TJ Roštín 2:1 (1:0)

branky: 26. min Michal Večerka 1:0, 80.min Aleš Vejtasa 2:1

Sestava: Dalibor Pelikán – Luděk Karásek, Jakub Ulehla, Tomáš Zatloukal (78. Vlastislav Coufalík), Dominik Bleša- Miroslav Pecho (53. Lukáš Žigmund), Aleš Vejtasa, Tomáš Zavřel (90. Martin Srbecký), Radim Adamov (74. Petr Holý)- Michal Večerka, Vít Bleša

Muži tentokrát hostili lídra tabulky z Roštína. Naši hráči měli co napravovat po posledním domácím zápase. Zápas to byl opět fyzicky náročný, když hosté měli výškovou převahu. V první polovině zápasu se nám podařilo jít do vedení po brance Michala Večerky. Tím skončil i gólový účet prvního poločasu.

Ve druhém poločase se hosté začali více prosazovat a po pěti minutách dokázali i vyrovnat na 1:1. Pak se strhl velký boj, kdy chtěli vyhrát oba týmy. Deset minut před koncem pak vítěznou branku vstřelil Aleš Vejtasa a rozhodl o zisku všech tří bodů ve prospěch našeho týmu. V tabulce jsme na šestém místě.