U13: Prohra mladších žáků v Kvasicích

Kvasice/Hulín : FC AJAX Bezměrov 6:1 (4:1)

branka: 7.min Daniel Böserle 1:1 PK

Sestava: Dan Kobliha – Martin Böserle, Damián Vašíček- Václav Mikuláš, Filip Ondráček, Daniel Böserle- Filip Solař, Vojtěch Krupař

Matyáš Kobliha, Jiří Krupař, Karolína Vránová

 

V zápase v Kvasicích  nastoupili naši mladší žáci z touhou bodovat. Sice v 5. minutě inkasovali, ale o dvě minuty bylo vyrovnáno. Dan Böserle byl podražen ve vyložené šanci a  sám proměnil pokutový kop. pak se hrál vyrovnaný zápas. ten se zlomil v 20 minutě , když jsme neproměnili velkou šanci a místo toho, aby jsme šli do vedení, tak jsme z rychlého protiútoku inkasovali my. A navíc hned v dalších dvou minutách přišla studení sprcha v podobě dalších dvou gólů. To naše hráče úplně rozložilo a vítězi už bylo rozhodnuto.

Do druhého poločasu naši hráči nastoupili zodpovědněji  a hru vyrovnali. Ale k ohrožení soupeřovy branky se dostávali sporadicky. Navíc to byl soupeř, který opět dvěma góly navýšil rozdíl na pět branek. Pak už se utkání pouze dohrávalo.