U15: Vítězná premiéra v kraji

TJ Juřinka: FC AJAX Bezměrov 3:8 (1:1)

branky: 34. min Aleš Vejtasa 1:1, 42.min Jakub Frýdl 1:2, 44. min Kristýna Zachová 1:3, 46.min Jakub Frýdl 1:4, 55.min Pavel Opluštil 2:5, 61. min Jakub Frýdl 2:6, 63. min Aleš Vejtasa 2:7, 68. min Jakub Frýdl 3:8

Sestava: Ondřej Loučka- Zdeňka Jordová, Vojtěch Ferenz, Patrik Strážnický, Daniel Böserle- Tereza Dostálová-Kristýna Zachová, Pavel Opluštil, Josef Jelínek, Jakub Frýdl- Aleš Vejtasa,

( Jan Vrána, Drahomír Pavelka, Matěj Doležel, Dan Kobliha)

V sobotu 1. září byl ten slavný den, kdy začali hrát naši žáci krajskou soutěž. Společná cesta autobusem přinesla všem dobrou náladu. Starší žáci šli na hřiště jako první. Od první minutu sice měli naši hráči převahu, ale střel na branku moc nebylo a hlavně střed zálohy zahrál velmi špatně a nedůrazně. Pěkné průniky po křídle předváděla na pravé straně Kristýna Zachová a také Aleš Vejtasa se snažil o zakončení. Vše však ztroskotalo na nezájmu o hru u ostatních hráčů. Domácí se zmohli pouze na několik rušivých rychlých protiútoků. Pár minut před koncem poločasu se dokonce dostali ke střele na naši branku. Tu vyrazil náš brankář Ondřej Loučka do naší obránkyně Zdeňky Jordové a prohrávali jsme 1:0. Naštěstí hned po rozehrávce vzal zodpovědnost na sebe Aleš a prošel obranou domácích jako nůž máslem. Zakončení k tyči znamenalo vyrovnání na 1:1. 

Do druhého poločasu jsme nastoupili daleko lépe, ale až po sedmi minutách unikl po levém křídla Pepa Jelínek a krásně naservíroval míč na zadní tyči Kubovi Frýdlovi. Ten zachoval chladnou hlavu a pohotově po zemi překonal  domácího brankáře. Dal tak svůj premiérový soutěžní gól v životě. O dvě minuty později kopala roh Kristýna a domácí obránce si srazil míč do vlastní sítě. Na vlastní branky bylo vyrovnáno , ale na tabuli svítilo skóre 1:3. Další gól dal opět Jakub Frýdl, když mu nezištně pře prázdnou branku přihrál Aleš Vejtasa. Pak stačila drobná nepozornost a domácí snížili na 2:4. Pak se ovšem dostal ke slovu Pavel Opluštil na levém křídle. Pěkně si navedl míč na pravačku a krásně trefil šibenici. Vedli jsme 2:5 a domácí definitivně odpadli. Šestý gól přidal opět Kuba, když zakončil opět akci Aleše. Sedmou trefu pak přidal nádhernou střelou zdálky o horní tyč sám Aleš Vejtasa. Domácí pak po zmatku v naší obraně snížili na 3:7. Poslední slovo měl ale hrdina zápasu Jakub Frýdl , který svým čtvrtým gólem do prázdné branky uzavřel skóre. A ta ještě nemuselo být všechno, V závěru zápasu jsme kopali penaltu na kterou byl skandující diváky vyvolán právě Jakub. Bohužel mu jeho penaltový pokus brankář vyrazil. I tak to bylo pěkné úvodní představení našeho týmu v Kraji.  tabulce jsme se tak dostali hned na první místo.