U09: Vítězství nad Hulínem

FC AJAX Bezměrov: Spartak Hulín 9:6 (6:4)

branky: Filip Šimek 4, Michal Trávníček 3, Markéta Miklová, Adam Vejtasa

Sestava: Lukáš Takáč- Filip Šimek, Adam Vejtasa, Markéta Miklová, Michal Trávníček- Michaela Miklová, Vincent Vyzula, Dominik Gabrhel, Sára Stavinohová, Šárka Kuchaříková

V prvním zápase sezóny naše mladší přípravka hostila Spartak Hulín. Od první minuty jsme měli převahu, kterou jsme využili ke vstřelení první branky. Hosté ovšem rychle vyrovnali na 1:1. V další části prvního poločasu jsme si vypracovali třígólový náskok. Hlavně díky dvojici střelců Michal Trávníček , Filip Šimek. Oba tak oslavili svůj první start v dresu Ajaxu  hatrickem. V druhé polovině naši hráči sice nevyužili spoustu střeleckých možností, ale přesto naše převaha pokračovala.  Bez větších problémů jsme udrželi náskok z prvního poločasu. Kýženou desítku jsme ovšem nevstřelili.