U11: Ajax rekordně zvítězil

FC AJAX Bezměrov: TJ Skaštice 20:0 (12:0)

branky: Filip Ondráček 4, Martin Böserle 3, Tadeáš Petricius 3, Jakub Svačina 3, Jiří Krupař 3, Tomáš Kubín, Markéta Miklová, Vítek Strážnický, Adam Vejtasa

Sestava: Matyáš Kobliha- Tomáš Kubín, Martin Böserle, Filip Ondráček, Jiří Krupař, Jakub Svačina- Vítek Strážnický, Lukáš Takáč, Adam Vejtasa, Tadeáš Petricius, Markéta Miklová, Vojtěch Klimuš

V prvním zápase nové sezóny jsme přivítali celek ze Skaštic. Tento nově vytvořený tým od začátku zápasu zaostával. Po pěti minutách jsme vedli 7:0. Proto jsme pak dávali šanci především našim náhradníkům a hráčům mladší přípravky. Přesto skóre narostlo během prvního poločasu až na 12:0. V druhé polovině ještě více hráli hráči z lavičky. Branky přibývali o něco pomaleji, ale přesto nakonec výsledek skončil 20:0. Brankově se prosadili vícero hráčů, což je plus do dalších zápasů.