U13: První výhra mladších žáků v kraji

FK Luhačovice : FC AJAX Bezměrov  1:4 (0:2)

Branky: 0:1 Daniel Böserle  3 min, 0:2 Filip Ondráček 18 min, 1:3 Daniel Böserle 50 min, 1:4 Filip Solař 51 min.

Sestava: Dan Kobliha – Martin Böserle, Daniel Böserle- Hashem Ghothim, Filip Ondráček, Václav Mikuláš- Vojtěch Krupař, Filip Solař

Drahomír Pavelka, Anna Večerková, Tomáš Kubín, Jiří Krupař, Matyáš Kobliha

PO vítězství starších žáků chtěli napodobit své předchůdce mladší žáci. To se jim povedlo hned v úvodu , kdy  po sólu otevřel skóre Daniel Böserle. V polovině poločasu druhý gól přidal Filip Ondráček a do šaten šli naši hráči s vítěznou náladou. Ve druhé půli si domácí vypracovali několik šancí. Co nezlikvidoval Dan Kobliha, to srazila naše obrana na roh. Po jednom z nich jsme inkasovali a domácím narostla křídla. Vše ovšem opět vyřešil Dan Böserle, který nádhernou brankou zvýšil na 1:3 A když o minutu později dorazil míč do sítě Filip Solař, tak už se domácí na nic nezmohli. Získali jsme tak první vítězství a poskočili na 9. místo v tabulce.