Muži zbytečně prohráli se Zářičím

FC AJAX Bezměrov : SK Haná Zářičí  1:3 (0:1)

branka: 48. min Vít Bleša 1:1

Sestava:

Dalibor Pelikán- Luděk Karásek (75.Zdeněk Galetka), Jakub Ulehla, Tomáš Zatloukal, Dominik Bleša – Lukáš Žigmund (46.Patrik Houra), Aleš Vejtasa, Drahomír Pavelka(66.Petr Holý), Vít Bleša,Miroslav Pecho (46. Radim Adamov) – Ondřej Večerka(46. Tomáš Zavřel)

V dalším domácím zápase jsme, po nadějném výkonu z minulého kola, chtěli jednoznačně zvítězit. V sestavě se objevili nové tváře, ale na hře to bohužel nebylo znát. Naši hráči sice měli převahu ve středu hřiště, ale branku soupeře nedokázali pořádně ohrozit. Hosté byli také bezzubý. Nudný první poločas však skončil vítězstvím hostů, když v poslední minutě hosté utekli po pravém křídle a po centru se dostali do vedení.

Do druhého poločasu nastoupili tři střídající hráči a hned ve třetí minutě jsme kopali penaltu , kterou proměnil Vít Bleša. Bylo srovnáno a na hřišti od té doby bylo jen jedno mužstvo. Místy drtivý tlak přinesl několik vyložených šancí. V té největší se asi ocitl Aleš Vejtasa. Ale ani on nepřekonal ležícího brankáře hostí. Patnáct minut před koncem se poprvé dostali hosté na naši půlku. Naše obrana hrubě zaváhala a hosté se lacino dostali do vedení. Tento gól výrazně otřásl celým týmem, Důsledkem byl tak rozhodující třetí gól, pět minut po tom druhém. Zápas se už jen dohrával. Soupeř předvedl velkou potenci, kdežto my jsme zahodili spoustu šancí. V tabulce jsme tak klesli na deváté místo.