Muži vyhráli v Šelešovicích

TJ Slavoj Šelešovice: FC AJAX Bezměrov 2:4 (2:2)

branky: 7. min Radim Adamov 0:1, 11. min Vít Bleša 0:2, 64.min Miroslav Pecho 2:3, 90. min Dominik Bleša 2:4

Sestava: Dalibor Pelikán – Luděk Karásek, Jakub Ulehla, Dominik Bleša – Miroslav Pecho, Tomáš Zatloukal, Drahomír Pavelka, Aleš Vejtasa, Radim Adamov (82. Dušan Polášek)- Michal Večerka (57. Tomáš Zavřel), Vít Bleša

V dalším utkání jsme zavítali v sobotním odpoledni na hřiště Šelešovic. ˇUvod zápasu nám vyšel na výbornou, když už po deseti minutách jsme vedli 0:2. Pak následovalo dalších šest tutovek, kterí jsme neproměnili A tak nás domácí potrestali vyrovnání v závěru poločasu.

V druhé půli už naše převaha nebyla tak markantní, ale za to jsme dokázali udržet čisté konto. Rozhodující gól vstřelil v 64. minutě Miroslav Pecho. Vítězství jsme pojistili brankou Dominika Bleši v poslední minutě. V tabulce jsme opět poskočili na 7. místo.