U15: Výhra v lázeňském městě

FK Luhačovice: FC AJAX Bezměrov  1:3 (1:2)

Branky: 10. min Kristýna Zachová 0:1, 11.min Aleš Vejtasa  0:2, 50. min Kristýna Zachová  PK 1:3

Sestava: Ondřej Loučka – Daniel Böserle, Zdeňka Jordová, Patrik Strážnický, Vojtěch Ferenz –  Kristýna Zachová, Josef Jelínek, Pavel Opluštil,  Filip Ondráček, Tereza Dostálová- Aleš Vejtasa

( Jakub Frýdl, Drahomír Pavelka, Matěj Doležel)

V krásném sportovním areále v Luhačovicích si naši hráči zahráli velmi bojovný zápas. Vyšel nám začátek zápasu. Už v  minutě unikl po křídle Aleš Vejtasa a jeho střelu vyrazil brankář zpět k Alešovi. Ten tentokrát přihrál Kristýně,. Ta nejdřív trefila obránce, ale další odražený míč již propasírovala do sítě.  O minutu později nadchl svým uměním Aleš Vejtasa, když s půlky hřiště utekl přes tři obránce, udělal kličku brankáři dostal nás do vedení 0:2. Domácí sice měli po zbytek poločasu územní převahu, ale nedařilo se jim dostat do pořádné šance. Až v úplném závěru jsme nezachytili rychlý protiútok domácích a ti nás potrestali snížením na 1:2.

Ve druhém poločase viselo vyrovnání na vlásku. Domácí měli několik šancí, které však zlikvidoval skvělý Ondřej Loučka  v bráně.  V 5 0 minutě unikl opět Aleš Vejtasa a byl dvakrát faulován ve vápně. Rozhodčí tak nařídil jednoznačnou penaltu. K exekuci se postavila Kristýna Zachová a s přehledem penaltu proměnila. Vedli jsme 1:3. V dalším průběhu jsme již byli lepším týmem a měli několik dalších velkých šancí, které jsme ovšem nedotáhli do úspěšného konce. Přesto jsme vybojovali druhou výhru v sezóně a poskočili na šesté místo v tabulce.