Muži: Prohra v derby se Zlobicemi

FC AJAX Bezměrov: Sokol Zlobice 3:4 (1:2)

branky: 30.min Vít Bleša 1:1, 52. min Luděk Karásek 2:3, 92.min Vít Bleša 3:4

Sestava: Dalibor Pelikán – Luděk Karásek, Jakub Ulehla, Tomáš Zatloukal- Miroslav Pecho, Vít Bleša, Dominik Bleša, Radim Adamov Aleš Vejtasa- Michal Večerka (81. Ondřej Večerka), Zdeněk Galetka(49. Tomáš Zavřel)

V zápase jsme byli favority, jelikož soupeř měl na svém kontě jen jednu výhru.Ovšem hned v úvodu hosté několikrát zahrozili, po svém levém křídle. S velkým štěstím jsme těmto šancím odolali. Přesto jsme se nepoučili a v 22 minutě šli hosté do vedení. Další šance už hosté neproměnili. Naopak nám se podařilo po půlhodině vyrovnat díky Víťovi. V poslední minutě prvního poločasu zahrávali hosté trestný kop z levé strany. Míč šel doprostřed branky pod horní tyč. Dalibor ovšem situaci trestuhodně podcenil a srazil si míč fatálně do sítě. Poločas jsme tak zaslouženě prohráli 1:2. 

V druhém poločase jsme se snažili vyrovnat, ale hosté šli po hrubce naší obrany do dvougólového vedení 1:3. Pak jsme si přece jen vytvořili velký tlak po kterém ze skrumáže snížil Luděk Karásek. Ještě bylo spousta času na vyrovnání. Bohužel jsme další šance nevyužili. Asi patnáct minut před koncem jsme měli zahrávat pokutový kop. Rozhodčí ovšem vše viděl jinak  a v následné potyčce vyloučil hráče hostí. Místo toho, aby přišlo vyrovnání, tak jsme v početní převaze inkasovali počtvrté. Až v nastaveném čase potěšil těžce zkoušenou duši diváků Víťa Bleša. Tvrdou ránou z trestného kopu z 25 metrů od tyče snížil na konečných 3:4. Vypjaté utkání totiž ihned rozhodčí ukončil. V tabulce jsme propadli na sedmé místo.