Muži zvítězili na půdě lídra

TJ Kyselovice: FC AJAX Bezměrov 1:3 (0:1)

branky: 2. min Vít Bleša 0:1, 63. min Zdeněk Galetka 1:2, 69. min Radim Adamov 1:3

Sestava: Dalibor Pelikán – Jakub Ulehla, Tomáš Zatloukal, Dominik Bleša- Miroslav Pecho(57. Lukáš Žigmund), Aleš Vejtasa, Drahomír Pavelka(71. Tomáš Zavřel), Vít Bleša, Radim Adamov ( 88. Patrik Houra)- Ondřej Večerka (54. Zdeněk Galetka), Michal Večerka(79. Patrik Daněk)

Třetí kolo letošního ročníku naši hráči sehráli na půdě vedoucího týmu soutěže Kyselovic. Do naší sestavy se po jarním zranění právě z Kyselovic vrátil Drahoš Pavelka. A do brány se po dovolené vrátil Dalibor Pelikán. Sestava tak byla poměrně silná a zkušená, jenom lavička zela prázdnotou. Domácí jsme dokonale zaskočili rychlým gólem Víti Bleši hned ve 2. minutě. Domácí se vůbec nedostali k nějakému očekávanému tlaku. Naopak jsme to byli my, kdo mohl několikrát navýšit skóre už do konce poločasu. Na druhou půli dorazili dorostenci z Dolního Němčí a lavička se tak zaplnila mládím. Vstup do druhé půle nám opět vyšel a nadějné střely Drahoše Pavelky a Michala Večerky mohl skončit gólem. Byly to však domácí, kteří skórovali ze snad jediné šance v celém zápase. Vyrovnání přišlo v 53. minutě. Na obrazu hry se, ale nic nezměnilo. O necelých deset minut později v jasné šanci udělal Michal Večerka kličku brankáři a ten jen rukama stáhl na zem. Rozhodčí Vybíral musel být slepý, protože nenařídil ani pokutový kop, ani nedal brankáři červenou, ale nechal odkopávat od branky. Na štěstí o další dvě minuty později jsme šli do vedení po centru zleva si nádherně naskočil mezi dva obránce střídající Zdeněk Galetka a hlavičkou umístil míč nechytatelně na zadní tyč. Vedli jsme 2:1 a naše herní převaha gradovala a to i přes další střídání. Uklidňující třetí gól pak přidal Radim Adamov po průniku zleva udělal brankáři kličku, ten opět šel do něj rukama. Ale Radim se nenechal rozhodit a trefil z úhlu prázdnou branku domácích. Po zbytek zápasu jsme domácí do ničeho nepustili. Naše šance však skončili nepřesnostmi a tak se už výsledek nezměnil. V tabulce jsme tak poskočili na čtvrté místo.