1.kolo Poháru OFS

FC AJAX Bezměrov: Sokol Počenice 1:3 (0:1)

branka: 1:1 Petr Holý 82. min

Sestava:

Dalibor Pelikán – Miroslav Pecho, Tomáš Zatloukal, Tomáš Křeháček (46. Lukáš Žigmund)– Luděk Karásek (76. Petr Holý) , Patrik Houra (83.Ondřej Večerka), Aleš Vejtasa, Vít Bleša, Patrik Daněk- Dominik Bleša, Tomáš Zavřel 

V 1.kole Poháru Okresního fotbalového klubu jsme se opět po roce utkali s Počenicemi. Vloni jsme jednoznačně prohráli a vypadli hned na úvod poháru. Nyní jsme nastoupili v dost oslabené sestavě v rámci přípravy na novou sezónu. V prvním poločase jsme byly jasně lepším týmem. Do 20 minuty jsme měli vést tři nula. Největší šanci měl po akci Ludi Karáska, Patrik Houra, který s malého vápna trefil jen břevno. S protiútoku, zavánějící ofsajdem, se hosté snadno dostali do vedení. Za celý první poločas to byla jedna ze dvou střel na bránu. Ta druhá skončila na břevně. Jinak se hrálo jen před brankou Počenic.

V druhém poločase se průběh hry vyrovnal. I když jsme měli územní převahu , tak do šancí jsme se prakticky nedostávali. Hosté hrozili pouze s rychlých protiútoků.  V posledních deseti minutách se pak ovšem rozhodlo. 8 minut před koncem vyrovnal na 1:1 střídající Petr Holý, který hlavičkou nedal brankáři šanci. Bohužel toto skóre dlouho nevydrželo. Hosté opět z rychlého protiútoku zvýšili na 1:2. V úplném závěru pak ještě zvýšili na konečný 1:3. Takže jsme opět prohráli v 1.kole.