Memoriál Jaroslava Kristýna

V sobotu 21. července proběhl další ročník memoriálu Jaroslava Kristýna. V turnaji se utkaly čtyři týmy. Kromě domácích to byl loňský vítěz z Ludslavic, Polkovice a také Čáslav. Ta si udělala v našem areálu krátké soustředění, které vrcholilo právě účastí na našem turnaji. Hrálo systémem každý s každým , 2×30 minut jeden zápas.

V úvodním zápase domácí tým FC AJAX Bezměrov porazil obhájce vítězství Ludslavice 2:0. Čáslav porazila Polkovice 4:0. Ve druhém kole Čáslav porazila Ludslavice 2:1. Domácí tým Ajaxu pak remizoval s Polkovicemi 1:1, ale na pokutové kopy byl úspěšnější. V předposledním zápase se konala gólová přestřelka. Zápas skončil 5:5 a tak o vítězi rozhodovali opět pokutové kopy. V nich byly úspěšnější Ludslavice. V posledním zápase se tak rozhodovalo o celkovém vítězi. Svou kvalitu prokázali hráči Čáslavy, když v závěru utkání dvěma góly rozhodli o svém zaslouženém vítězství.

Fotka uživatele Hana Miklová.

Fotka uživatele Hana Miklová.

Fotka uživatele Hana Miklová.

Fotka uživatele Hana Miklová.

Fotka uživatele Hana Miklová.

Nejlepším střelcem turnaje byl Rovnovský s Čáslavi. Nejlepšími hráči v jednotlivých týmech byli vyhlášeni: Dalibor Pelikán ( Ajax), Tomáš Žítek (Čáslav), Martin Žák (Ludslavice) a Břetislav Nakládal (Polkovice).

Konečné pořadí:

  1. FK Čáslav                           3     3   0  0     8:1     9
  2. FC AJAX Bezměrov         3      1    1  1     4:3     5
  3. Tj Ludslavice                     3      0   1  2     7:9     2
  4. Sokol Polkovice                3       0   2  1    6:12    2