U15: Starší žáci potvrdili roli favorita

FC AJAX Bezměrov: TJ Chvalčov  4:1 (3:0)

branky: 1:0 Aleš Vejtasa 26 min, 2:0 Kristýna Zachová 30 min, 3:0 Jakub Komárek 32 min, 4:1 Pavel Opluštil 47 min

Sestava: Matěj Polášek – Zdeňka Jordová, Jakub Komárek- Jakub Frýdl, Matyáš Španiel, Aleš Vejtasa- Kristýna Zachová, Pavel Opluštil

Matěj Doležel, Tereza Dostálová, Josef Jelínek

Jako už jistý vítěz soutěže jsme přivítali Chvalčov v předposledním zápase okresního přeboru. Od začátku zápasu byla vidět naše herní převaha, ale dlouho jsme se nemohli střelecky prosadit. Až to dorážkou dokázal Aleš Vejtasa. V závěru poločasu jsme pak soupeře dorazili dvěma brankami. Nejprve to byla Kristýna Zachová po přiťuknutí Pavla Opluštila. Poté to byla tvrdá přízemní rána Kuby Komárka.

V druhém poločase byli hosté daleko vyrovnanějším soupeřem a po našich chybách mohli několikrát skórovat. Nakonec se jim to povedlo dvacet minut před koncem. Naší odpovědí bylo zvýšení skóre po pěkné křídelní akci Jakuba Frýdla a chladnokrevném zakončení Pavla Opluštila. Zápas už pak spěl k vítěznému konci. Naše starší žáky čeká už jen závěrečný zápas, kde by měli převzít pohár pro vítěze Okresního přeboru.