U15: Starší žáci vítězí v Okresním přeboru

TJ Lutopecny/Měrůtky : FC AJAX Bezměrov 1:3 (0:1)

branky: 0:1 Josef Jelínek 32 min, 0:2 Kristýna Zachová 50 min, 1:3 Aleš Vejtasa 72 min

Sestava:

Matěj Polášek – Adam Vožda, Zdeňka Jordová – Jakub Frýdl, Aleš Vejtasa, Kristýna Zachová- Jakub Komárek, Matyáš Španiel

Pavel Opluštil, Patrik Strážnický, Tereza Dostálová, Josef Jelínek, Matěj Doležel

V důležitém utkání nastoupili naši starší žáci v Ratajích proti domácím Lutopecnám. Soupeř byl jediný, který by nám ještě teoreticky mohl zkazit radost z vítězství v Okresním přeboru. Proto jsme povolali to nejlepší, co jsme měli k dispozici. Hra to nebyla líbivá. Soupeř to hrál na nakopávané míče, s kterými si naše obrana dobře poradila. Na konci poločasu se gólově prosadil Pepa Jelínek a poločas jsme vyhráli 1:0.

V druhém poločase se obraz hry nezměnil. Po gólu Kristýny Zachové  jsme se dostali do dvougólového vedení. Domácím se podařilo sice snížit na 2:1, ale poslední slovo měl Aleš Vejtasa v nastavení. Zvítězili jsme tak 3:1 a zaslouženě již tři kola před koncem můžeme slavit titul přeborníka okresu Kroměříž.