U11: Výhra přípravky v Pravčicích

TJ Sokol Pravčice: FC AJAX Bezměrov  8:12 (5:4)

branky:  Daniel Böserle 8, Jakub Svačina 2, Martin Böserle a Filip Ondráček

Sestava: 
Matyáš Kobliha –  Damián Vašíček, David Novák- Daniel Böserle- Jakub Svačina, Vojtěch Klimuš

Vítek Strážnický, Martin Böserle – Filip Ondráček – Adam Vejtasa, Markéta Miklová

Starší přípravka zajížděla ve čtvrtek večer k odloženému zápasu do Pravčic. Měli jsme dostatek hráčů na to, abychom postavili dvě pětky. Obě pětky se  pravidelně střídali a tak si dostatečně zahráli všichni hráči. Domácí šli hned úvodní střelou do vedení 1:0. Nám se podařilo srovnat  Danem Böserlem. Pak se naši hráči  předháněli zahazování šancí a dlouho se výsledek neměnil. Až se dvakrát prosadil Dan vedli jsme 3:1, Toto vedení nám nevydrželo dlouho a domácí střelou přes celé hřiště snížili na 2:3. Zanedlouho bylo vyrovnáno. Pak se opět trefil Dan a vedli jsme 4:3 do skončení druhé třetiny však domácí zápas otočili na 5:4. Do poslední části hry jsme nastoupili s tím nejlepším  a ihned srovnal Filip Ondráček na 5:5. Pak opět dvakrát skóroval nejlepší hráč na hřišti Dan Böserle a vedli jsme 5:7. Další gól pak přidal Jakub Svačina a po skvělém průniku se nádherně trefil Marin Böserle. Desátou branku pak přidal opět Jakub Svačina. Po vystřídání našich nejlepších se dostali opět ke slovu domácí a třemi brankami snížili na 8:10. Na závěr zápasu se vrátili opory na hřiště a dvěma góly definitivně rozhodl Dan  o našem vítězství  8:12. Dobže si vedli také dva nejmladší Adam Vejtasa a Markéta Miklová. Oba  se bohužel střelecky neprosadili, i když šance byly. Ve velmi teplém počasí si tak připsali naši hráči zasloužené vítězství.