U13: Mladší žáci vítězí ve Slavkově

TJ Slavkov pod Hostýnem: FC AJAX Bezměrov 1:5 ( 0:2)

branky: 0:1 Aleš Vejtasa 22 min, 0:2 Filip Ondráček 28 min, 0:3 Aleš Vejtasa 33 min, 0:4 Aleš Vejtasa 35 min, 0:5 Filip Ondráček 44 min

Sestava:

Dan Kobliha – Daniel Böserle, Kristýna Zachová- Filip Ondráček, Jan Vrána, Jiří Krupař,- Aleš Vejtasa, Vojtěch Krupař

Tom Pascarella, Martin Böserle, Drahomír Pavelka, Matyáš Kobliha

Naši mladší žáci nastoupili na půdě prvního týmu tabulky ve Slavkově. Zápas jsme zvládli na výbornou. Ke konci prvního poločasu načal brankové skóre Aleš Vejtasa. Ještě do poločasu vstřelil vítězný gól Filip Ondráček. V půlce zápasu jsme tak vedli 2:0.

Definitivně jsme soupeře zlomili na začátku druhé poloviny, kde Aleš Vejtasa dvěma góly zvýšil na 4:0. V závěru zápasu pak nejdříve dal svou druhou branku Filip Ondráček, aby následně domácí  vstřelili svůj čestný úspěch. Jasným vítězstvím 5:1 nad lídrem tabulky  jsme potvrdili svou výbornou formu. V tabulce jsme se dostali na druhé místo jen tři body za vedoucím Slavkovem. V posledních dvou zápasech se tak rozhodne, kdo okresní přebor vyhraje.