TJ Mrlínek: FC AJAX Bezměrov 9:2 (5:2)

branky: 16. min Jiří Sýkora  1:1, 21. min Jiří Sýkora 1:2

Sestava: Milan Potočiár – Pavel Netopil, Tomáš Ryšánek, Tomáš Křeháček – Adam Vožda, Jiří Sýkora, Patrik Daněk- David Beier

Michal Kroupa, Pavel Holan, Pavel Skoupil, Patrik Houra, Matěj Strašák

V rozhodujícím zápase podzimu o první místo v tabulce byli k dispozici dorostencům všichni hráči z Áčka. Muži se bez nich tentokrát obešli. Chyběl pouze brankář, který chytal za starší žáky. Očekával se tak vyrovnaný souboj. V úvodu šli do vedení domácí, ale během pěti minut dvěma góly  otočil skore v náš prospěch Jirka Sýkora. Bohužel to bylo z naší strany vše. Domácí už do poločasu získali tří brankový náskok.

Po změně stran pokračovala převaha domácího celku.  Ti postupně navýšili skore až na konečných 9:2 a upevnili si tak první místo v tabulce. Naši hráči naopak klesli až na třetí místo.