U13: První zaváhání se Zlobicemi

FC AJAX Bezměrov: Sokol Zlobice 5:7 (2:2)

Branky: 13.min Damián Vašíček 1:1 , 17. min Aleš Vejtasa 1:2, 39. min Aleš Vejtasa 3:4, 45. min Kristýna Zachová 4:5, 46. min Aleš Vejtasa 5:5

Sestava: Dan Kobliha – Kristýna Zachová, Damián Vašíček- Drahomír Pavelka, Daniel Böserle, Aleš Vejtasa- Marián Novák, Vojtěch Krupař

Jiří Krupař, David Novák, Anna Večerková

Mladší žáci měli navázat na předchozí vítězství v souboji ze třetími Zlobicemi. Hned v úvodu zazdil dvě tutové šance Marián Novák. Náš tlak byl velký, ale hosté odolávali díky svému brankáři i naší střelecké nemohoucnosti. A tak se hosté dostali lacino do vedení po hrubce našeho brankáře, který neudržel míč a útočník hostí dorazil míč do sítě. Naše útoky vedl statečně Aleš Vejtasa. Ale střelecky se neprosadil. Vyrovnal až Damián Vašíček tvrdou ranou pod břevno. Pak se konečně prosadil i pěkným gólem Aleš a dostali jsme se do vedení 2:1. Ovšem po nesmyslné rozehrávce našeho brankáře, lacino hosté vyrovnali na 2:2. Nakonec jsme byli rádi, když hosté neproměnili penaltu a do šaten jsme šli za nerozhodného stavu.

Začátek druhého poločasu pak byl jak z hororu. Hned dvakrát jsme si nechali utéct jediného útočníka hostí a ten prokličkoval vše co mu stálo v cestě a získal Zlobicím dvougólové vedení. Pak sice snížil další pěknou střelou Aleš na 3:4, ale vzápětí jak přes kopírák hosté skorovali po páté. Tedy jen jeden hráč Jan Plaček. Přes nepříznivý vývoj jsme dokázali vyvinout na soupeře enormní tlak  a během jedné minuty vyrovnat góly Aleše a Kristýny Zachové. V tlaku jsme nepolevovali. Vojta Krupař trefil břevno a měl i druhou šanci nás dostat do vedení. Své sólo neproměnila ani Kristýna. A tak Zlobice dvěma góly v závěru koho jiného než Plačka rozhodly o svém nečekaném triumfu. Naši hráči ta poprvé v sezóně okusili hořkost porážky a ztratili v tabulce pozici lídra.