U15: Nečekaná prohra s Chvalčovem

FC AJAX Bezměrov: TJ Chvalčov  0:2 (0:1)

Sestava: Matěj Polášek- Zdenka Jordová, Kristýna Zachová- Jakub Komárek, Aleš Vejtasa, Josef Jelínek- Patrik Strážnický, Matyáš Španiel

Daniel Böserle, Damián Vašíček, Vojtěch Krupař

Starší žáci nastoupili v pozici lídra tabulky v domácím prostředí proti Chvalčovu. I když nám chyběli asi 4 hráči základní sestavy, tak jsme byli jasnými favority. Do vedení nás mohl dostat Jakub Komárek, ale trefil jen tyč. Celá řada dalších střel skončila mimo branku. Postupně bylo na našich hráčích vidět nechuť ke hře. Špatně se pohybovali a nepřesností přibývalo. A tak se v závěru poločasu z ojedinělé střely na našeho brankáře, prosadili hosté, Matěj střelu vyrazil před sebe a dobíhající útočník dorazil míč do odkryté branky. Poločas jsme tak prohráli 0:1.

Do druhého poločasu se bohužel přístup většina hráčů nezměnil. Bohužel se opakoval i průběh prvního poločasu. Naši hráči si nedovedli vyrovnat z nepříznivým vývojem zápasu a po druhé inkasované brance zápas odchodili. Přišli jsme tak o neporazitelnost a zároveň o první místo v tabulce.