U19: Dorostenci porazili Chvalčov

FC AJAX Bezměrov: TJ Chvalčov 7:6 (4:3)

Branky: 6. Adam Vožda 1:0, 25. Jiří Sýkora 2:2, 28. Jiří Sýkora 3:2, 36. Jiří Sýkora 4:3, 62. Adam Vožda 5:3, 74. Jiří Sýkora 6:4, 77. Jiří Sýkora 7:4

Sestava: Matěj Polášek – Patrik Daněk, Pavel Netopil, Tomáš Křeháček- Jiří Sýkora- David Beier, Adam Vožda, Pavel Skoupil

Pavel Holan, Patrik Houra, Matěj Strašák, Tomáš Ryšánek, Ondřej Heichel, Štěpán Španiel

V souboji o druhé místo v tabulce jsme šli do vedení gólem Adama Voždy. Soupeř ,ale brzy otočil na 1:2- Pak se však střelecky začal prosazovat Jirka Sýkora. Nejprve vyrovnal na 2:2 a vzápětí jsme šli podruhé do vedení 3:2. Hosté opět srovnali na 3:3, ale pět minut před koncem poločasu Jirka svým hatrikem nás dostal do vedení 4:3. Tak skončil i poločas.

Na začátku druhé půle jsme soupeři odskočili na dvougólový rozdíl  brankou Adama Voždy na 5:3. Hosté se však nevzdávali a opět snížili na 5:4. Poslední pětiminutovka byla opravdová přestřelka, když nejprve Jirka zvýšil dvěma góly na 7:4. Ovšem Chvalčov zabojoval  a snížil opět na rozdíl jednoho gólu. Tento stav už vydržel do závěrečného hvizdu rozhodčího. A tak jsme postoupili v tabulce na druhou příčku, kterou se budeme snažit udržet v posledním podzimním kole.