Muži: Nečekaná domácí porážka

FC AJAX Bezměrov: TJ Roštín  1:3 (1:2)

branka:  17. Drahomír  Pavelka 1:0

Sestava: Michal Soukeník – Miroslav Pecho, Radim Adamov, Tomáš Zavřel, Pavel Holan – Drahomír Pavelka, Jakub Ulehla, Aleš Vejtasa ( 78. Petr Holý) – Luděk Karásek (89. Dalibor Pelikán), Zdeněk Galetka (72. Václav Piškula), Patrik Daněk (46. Tomáš Křeháček)

Vichřice a nevlídné počasí ovlivnilo další náš domácí zápas. A naši hráči se z danými podmínkami nedokázali správně vyrovnat. V úvodní šanci se ocitl Luděk Karásek, ale sám proti brankáři opět selhal. O chvíli později se ovšem prosadil Drahoš Pavelka a vedli jsme 1:0. Druhý gól jsme mohli vstřelit po průniku z pravého křídla Kuby Ulehly. Ten však místo přihrávky před bránu volil střelu do boční sítě. Pak jsme se dlouhé minutu nemohli dostat kvůli silnému větru na polovinu hostů. Po naší špatné rozehrávce a faulu na hranici šestnáctky, hosté vyrovnali s přímého kopu. Po tomto okamžiku naši hráči už nepřevedli vůbec nic. Hostům se podařilo otočit zápas deset minut před koncem poločasu z rychlého protiútoku. Vyrovnat mohl Luděk po chybném odkopu brankáře, ale střílel zbrkle vhodně vedle opuštěné branky.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s odhodláním zvrátit nepříznivý stav. Ovšem byli to hosté, kteří využili zaváhání naší obrany a zvýšili na 1:3. Našim hráčům se nedařilo vůbec nic . Až v závěru mohl zápas zdramatizovat Mirek Pecho, který neproměnil nájezd sám na brankáře. Nějaký tlak jsme si sice vytvořili, ale vše skončilo maximálně rohovými kopy. A s těch jsme byli hodně neškodní. V poslední minutě ještě mohl snížit střídající Dalibor Pelikán, ale jeho střela šla mimo branku. A tak jsme zklamali nejen fanouška , ale i sami sebe. V tabulce jsme spadli na 9. příčku.

 

Napsat komentář