U15: Zasloužená výhra na Rusavě

SK Rusava: FC AJAX Bezměrov   3:5 (2:3)

branky: 11. Adam Vožda 1:1, 31. Aleš Vejtasa 2:2, 32. Matyáš Španiel 2:3, 46. Milan Potočiár 2:4, 60. Aleš Vejtasa 3:5

V posledním letošním zápase šlo o vedení v tabulce. Rusava měla stejně bodů jako my. V prvním zápase jsme je porazili, ale nečekaná porážka s Chvalčovem nás bodově srazila na jejich úroveň. Don zápase jsme vstoupili výborně. Skvěle jsme kombinovali a hrálo se jen na půlce domácích. Ovšem ve 3 minutě Kristýna přímo přihrála na domácího útočníka, který se tak ocitl sám před brankářem a nezaváhal. Domácí se tak velmi lacino dostali do vedení. Dobré bylo, že obraz hry nezměnil a  bylo jen otázkou času , kdy se skore bude měnit v náš prospěch. Vyrovnat se podařilo Adamu Voždovi, tvrdou střelou z pravého křídla nedal brankáři domácích šanci. Ten se však vyznamenal při několika našich šancích. Domácí se po chybě naší obrany dostali opět do vedení. Naštěstí v závěru poločasu nejprve vyrovnal po sólu Aleš Vejtasa a hned vzápětí nás poprvé dostal do vedení Matyáš Španiel po přihrávce Adama Voždy.

Druhý poločas pokračoval opět v naší režii. Náš brankář se nudil, kdežto domácí brankář musel několikrát  hasit naše šance. Po krásné křídelní akci Adama Voždy skoroval Milan Potočiár a vedli jsme 4:2. Domácím se podařilo po naší další chybě v obraně snížit na 4:3, ale rozhodující gól vstřelil Aleš Vejtasa, když přehodil vybíhajícího brankáře. Domácí už neměli na zvrat v utkání a tak jsme si zaslouženě došli pro vítězství. Přezimujeme tak na prvním místě v tabulce, což je určitě výborný výsledek.