Muži neuspěli v Koválovicích

TJ Lutopecny/Měrůtky : FC AJAX Bezměrov 1:1 (0:1) PK 3:0

branka: 6. min Petr Srbecký 0:1

Sestava: Dalibor Pelikán – Drahomír Pavelka ( 46. Luděk Karásek) , Tomáš Zavřel (60. Petr Holý), Jakub Ulehla, Pavel Holan (60. Tomáš Křeháček)- Jiří Sýkora ( 68. Zdeněk Galetka), Aleš Vejtasa, Petr Srbecký – Patrik Daněk, Michal Večerka (85. Marek Hrabal), Radim Adamov

Derby s Lutopecnami se odehrávalo na náhradním hřišti v Koválovicích, protože soupeř stejně jako my vloni rekonstruuje své domácí hřiště. Do zápasu jsme vstoupili velmi dobře. Už v 6. minutě skóroval, po skvělé kombinační akci a přihrávce kapitána Michala Večerky,  Petr Srbecký.  V dalších minutách byl úspěšný náš presink a vyprodukovali jsme si postupně několik šancí. Na rozdíl dvou branek mohl zvýšit Michal Večerka, ale jeho střelu  vyrazil brankář na roh. Do obrovské šance se dostal Radim Adamov, ale trefil jen nohu brankáře. Domácí se trochu dostávali na naši polovinu jen v druhé části poločasu, ale bez nějaké větší šance. Naopak Radimova další šance volala po gólu, ale skončila stejně jako ta předchozí. A tak poločas skončil jen 1:0 pro nás.

Do druhé půle vystřídal Luděk Karásek a přinesl oživení na naší pravé straně. Bohužel naši hráči nedokázali zopakovat výkon s první poloviny. Dorostencům, kteří nastoupili dopoledne ve svém zápasu, evidentně docházely síly. V 60. minutě nám rozhodčí zřejmě odpustil penaltový zákrok a i proto byla vystřídána polovina naší obrany. Jenže hned o minutu později si domácí vypracovali jedinou šanci s centrem zleva  a hlavičkou na malém vápně zapomenutého útočníka. Bylo vyrovnáno, přesto jsme měli stále více iniciativu na svých kopačkách. Bohužel jsme si nedokázali vypracovat žádnou větší příležitost na zakončení. Domácí byly doslova bezzubý. A tak zápas končil nerozhodně a o dalším bodu rozhodovali pokutové kopy.

Na ty byli určeni Aleš Vejtasa, Petr Srbecký, Radim Adamov, Jakub Ulehla a Petr Holý. Ovšem vítězství s minulého týdne se nekonalo, když prvním třem našim hráčům chytil penalty domácí brankář. Ten má tak lví podíl na obou získaných bodech domácích. V tabulce jsme tak zůstali na osmém místě a jediné pozitivum je, že se před nás nedostal dnešní soupeř.

 

Napsat komentář