U13: Prohra s prvním Slavkovem

FC AJAX Bezměrov : TJ Slavkov p.H.  3:7 (1:2)

branky: 3. Aleš Vejtasa 1:0, 40. Aleš Vejtasa 2:5, 44. vlastní 3:5

Sestava: Marián Novák – Filip Ondráček, Kristýna Zachová – Jiří Krupař, Daniel Böserle, Aleš Vejtasa- Vojtěch Krupař, Drahomír Pavelka

David Novák,

V oslabené sestavě jsme nastoupili proti vedoucímu týmu tabulky. Přesto jsme šli brzy do vedení střelou Aleše Vejtasy. Zápas byl dost vyrovnaný naši hráči bohužel nedokázali přidat další góly. K lacinému vyrovnání se dostali hosté v polovině prvního poločasu. Vzápětí  se dostali do vedení 1:2. Tak skončil i celý poločas.

O výsledku zápasu rozhodl začátek druhého poločasu. Po Alešově střele se dostal k dorážce Drahoš Pavelka, ale trefil jen tyčku. Hosté z protiútoku naopak skorovali a protože následovali další tři góly v naší síti, bylo jisté, že tento zápas nevyhrajem. Jiskřičku naděje vykřesali naši hráči ještě snížením na 3:5. Ale hosté v závěru ještě dvěma góly své vítězství pojistili. V tabulce jsme tak klesli na třetí místo.

 

Napsat komentář