Muži sehráli poslední přípravu se Zlobicemi

FC AJAX Bezměrov:Sokol Zlobice 3:4 (0:2, 1:1, 2:1)

branky: 38. min Tomáš Zavřel 1:2, 70. min Ondřej Večerka 2:4, 75. min Jiří Sýkora 3:4

Sestava:

1. třetina:

Michal Soukeník – Radim Adamov, Michal Večerka, Michal Krejčiřík, Michal Kroupa- Václav Piškula, Petr Holý, Jiří Sýkora- Patrik Daněk, Tomáš Zavřel, Tomáš Křeháček

střídali: Tomáš Zatloukal, Dominik Bleša, Matěj Strašák, Ondřej Večerka,

2. třetina:

Michal Soukeník- Radim Adamov, Michal Večerka, Michal Krejčiřík, Dominik Bleša-  Jiří Sýkora, Aleš Vejtasa, Petr Srbecký- Patrik Daněk, Tomáš Zavřel, Tomáš Křeháček

střídali: Tomáš Zatloukal,  Michal Kroupa, Petr Holý, Václav Piškula

3. třetina

Michal Soukeník- Tomáš Zatloukal, Michal Večerka, Michal Krejčiřík, Dominik Bleša- Jiří Sýkora, Aleš Vejtasa,Petr Srbecký- Patrik Daněk, Ondřej Večerka, Tomáš Křeháček

střídali: Radim Adamov, Michal Kroupa, Petr Holý, Matěj Strašák, Václav Piškula

Modelový přípravný zápas se hrál na tři třetiny po 30 minutách. V obou dvou sestavách se objevilo spoustu dorostenců. Ti si tak mohli vyzkoušet tempo mužského fotbalu. Navíc budou naši dorostenci hrát společně s dorostenci Zlobic nadcházející sezonu.  V první části byla naše hra velmi chaotická a hosté využili dvou rychlých protiútoků k vedení 2:0. Ve druhé části se naše hra výrazně zlepšila, ale gólově se prosadil s dorážky jen Tomáš Zavřel. V poslední minutě druhé části jsme opět lehce inkasovali. Ve třetí části hry byla hra poměrně vyrovnaná. Nám se však podařilo zkorigovat dvěma góly , když opět z blízka obstřelil brankáře hostí Ondra Večerka. Pak se dostal ke slovu pěknou střelou s poza pokutového území Jirka Sýkora. Zápas splnil účel a ukázal, kdo bojuje o sestavu a kdo nemá zájem. Kromě toho se poprvé do zápasu zapojil Michal Krejčiřík, náš odchovanec, který by mohl po znovuzískání kondice, být platnou posilou.