U15: Výhra se Zlobicemi

FC AJAX Bezměrov: Sokol Zlobice 8:4 (3:2)

branky: 1. min Michal Kroupa 1:0, 22. min Michal Kroupa 2:1, 28. min Aleš Vejtasa 3:2 . 38. min Michal Kroupa 4:2, 45. min Kristýna Zachová 5:2, 47.min Michal Kroupa 6:2,  64. min Michal Kroupa 7:4, 69. min Patrik Houra 8:4

Sestava: Matěj Polášek – Aleš Vejtasa, Zdeňka Jordová – Jakub Komárek, Patrik Houra, Kristýna Zachová – Michal Kroupa,Matyáš Španiel

Pavel Opluštil, Patrik Strážnický, Tereza Dostálová, Matěj Doležel

Naši starší žáci chtěli prokázat zlepšené jarní výkony i bodově. Proti Zlobicím jsme nastoupili skoro kompletní. A hned v první minutě utekl všem Michal Kroupa a levačkou nechytatelně skoroval. Hosté byli z takového úvodu jako opařeni a naši hráči zcela ovládli prvních dvacet minut zápasu. Ale další gól s nám nepodařilo přidat. Stačil jeden rychlý protiútok a ve 21 minutě hosté vyrovnali. Naštěstí hned vzápětí opět unikl Michal a jak přes kopírák nedal brankáři soupeře žádnou šanci. Ovšem o dvě minuty později bylo opět srovnáno na 2:2. Do poločasu se nám povedlo ještě potřetí jít do vedení , když opět Michal unikl po levé straně, ale tentokrát našel přihrávkou pod sebe Aleše Vejtasu , který střelou po zemi k tyči dal na 3:2.

Před druhým poločasem se zatáhlo a začalo drobně pršet. To spíše vyhovovalo našim pohyblivějším hráčům. A tak hned v úvodu zvýšil opět Michal na 4:2 a o sedm minut později Kristýna pěknou střelou upravila na 5:2. Pak se rozpršelo tak, že zápas musel být na 15 minut přerušen. Po přerušení  zvýšil opět Michal na 6:2 a vypadalo to na debakl soupeře. Ten se ovšem vypjal k ještě k zápletce když snížil dvěma goly na 6:4. V posledních pěti minutách jsme ovšem opět skorovali jenom my. Nejprve svým pátým gólem  upravil Michal na 7:4 a v poslední minutě kapitán Patrik Houra zakončil stav na 8:4. Tím to výsledkem jsme poskočili v tabulce na 7. místo. které se budeme snažit udržet před dotírajícími Lutopecnami. Ostatní soupeři před námi už mají velký bodový náskok.