U13: Jasná výhra v Žeranovicích

Sokol Žeranovice: FC AJAX Bezměrov 3:8 (2:4)

branky : 4. min Aleš Vejtasa 0:1, 6. min Aleš Vejtasa 0:2, 16.min Kristýna Zachová 0:3, 29. min Aleš Vejtasa 2:4, 45.min Patrik Strážnický 3:5, 51. min Kristýna Zachová 3:6. 55.min Kristýna Zachová 3:7, 57.min Pavel Opluštil 3:8

Sestava: Terezie Šimůnková – Pavel Opluštil, Zdeňka Jordová – Tereza Dostálová, Patrik Strážnický. Matěj Doležel- Kristýna Zachová, Aleš Vejtasa

Drahomír Pavelka, Vojtěch Krupař

Do Žeranovic jsme jeli v roli favorita a to jsme začali potvrzovat hned od úvodu. V prvních pěti minutách dal Aleš Vejtasa dvě branky a když po čtvrt hodině přidala třetí gól Kristýna Zachová, tak se zdálo být rozhodnuto. Domácí však poměrně rychle vstřelili dvě branky a snížili tak na 2:3. Naštěstí ještě do poločasu doplnil svůj hattrick Aleš a do šaten jsme šli z uklidňujícím dvou gólovým náskokem.

I druhým poločase se domácí snažili o výsledkový zvrat. Povedlo se jim upravit na 3:4. Ale na rozdíl dvou branek  zvýšil v polovině druhého poločasu Patrik Strážnický. Pak se dvěma góly předvedla Kristýna Zachová a poslední gól vstřelil Pavel Opluštil. Po této výhře jsme si již zajistili v konečné tabulce čtvrté místo.