FC AJAX Bezměrov: TJ Rymice 1:22 (0:10)

branka: 55.min Aleš Vejtasa 1:15

Sestava: Štěpán Španiel – Jakub Komárek, Tomáš Křeháček – Matěj Strašák, Patrik Houra, Michal Kroupa- Pavel Opluštil, Aleš Vejtasa

Patrik Strážnický, Matyáš Španiel

V nedělní dohrávce naši „dorostenci“ přivítali na svém novém hřišti tým Rymic. Soupeře jsme dokázali dvakrát porazit, ale tentokrát jsme měli v poli jen jednoho dorostence. Naopak hosté přijeli kompletní. A tak to byla hra na jednu branku, na tu naši. Tam si svou premiéru odbyl Štěpán, který z chytáním nemá žádné zkušenosti. A tak poločas skončil 0:10.

Druhý poločas pokračoval v podobném duchu. Naši mladí se snažili hrát kombinačně, z čehož vytěžili aspoň čestný úspěch, když po přihrávce Pavla Opluštila skoroval Aleš Vejtasa. Fyzická převaha hostů, ale byla značná. Ukazatel skore se tak nakonec zastavil na 1:22.