U13: Výhra v Prusinovicích

TJ Prusinovice: FC AJAX Bezměrov 2:3 (1:2)

branky: 5. min Kristýna Zachová 0:1 , 24. min Aleš Vejtasa 1:2 , 32. min Patrik Strážnický 1:3

Sestava: Terezie Šimůnková – Tereza Dostálová, Aleš Vejtasa –  Matěj Doležel, Patrik Strážnický, Pavel Opluštil – Drahomír Pavelka, Kristýna Zachová

Daniel Böserle, Vojtěch Krupař, Marián Novák

Naši mladší žáci přijeli do Prusinovic potvrdit svou čtvrtou pozici v tabulce, bez kapitánky Zdenky Jordové. Ta se zranila v sobotním zápase starších žáků.  Přesto jsme se v 5. minutě dostali do vedení brankou Kristýny Zachové. Domácí ale vzápětí vyrovnali na 1:1. Ovšem ještě do poločasu jsme se dostali opět do vedení, když na 2:1 zvyšoval Aleš Vejtasa.

Výborně jsme vstoupili i do druhého poločasu, když Patrik Strážnický zvyšoval na 3:1. A mohlo být i veseleji, kdyby aspoň jednu ze tří tutovek proměnil Pavel Opluštil. Domácí se pak zmohli pouze na korigování výsledku z pokutového kopu na 2:3. Ale to už nic nezměnila na zaslouženém vítězství naši mladých nadějí.